Bilietų į vos 100 žiūrovų talpinančius koncertus neliko dar gerokai prieš renginį, rašoma pranešime spaudai.

Atlikėjas V. Bareikis po pirmųjų dviejų pasirodymų labai džiaugiasi savo sumanymu taip akustiškai ir intymiai grįžti į vietas, nuo kurių ir prasidėjo solinė karjera. Nepaisant to, kad „Reivo akustiškai“ žiūrovai koncerte mato tik atlikėją bei jo instrumentą – pirmieji du vakarai truko beveik po dvi valandas. Nė kiek neprailgę renginiai nepaliko abejingų ir klausytojai savo gerais įspūdžiais dalijosi ne tik salėse, bet ir socialinėje erdvėje.

„Be galo ačiū už nuostabų vakarą, gerą nuotaiką, puikų humoro jausmą bei nepakartojamas emocijas. Iki šiol gyvenu vakarykšte nuotaika. Dukrai perdaviau raštelį su tavo linkėjimais bei parašu, apsiverkė iš džiaugsmo. Kitą kartą teks ateiti su dukra. Ačiū dar kartelį“, – teigė viena iš klausytojų.

„Iš tiesų nesitikėjau to, ką išgirdau, pajutau ir pamačiau... Palietė... Ėjau į šį koncertą labiau iš pareigos – dėl sūnaus. Po žiauriai sunkios emociškai dienos. Bet Vido energetika, muzika, dainos bei bendravimas užbūrė, prajuokino, išlaisvino ir pagydė. Ačiū Tau!“, – socialiniuose tinkluose dalijosi dar viena klausytoja.

Po pirmųjų akustinio turo koncertų Vilniuje bei Molėtuose „žmogumi orkestru“ vadinamas atlikėjas buvo pradžiugintas gausybe tokių ir panašių atsiliepimų socialinėje erdvėje.

„Labai gera jausti tokį palaikymą iš publikos. Buvau labai pasiilgęs šio artimo – akustinių koncertų ryšio“, – džiaugiasi Vidas.

Jau šį savaitgalį Vido Bareikio „Reivas akustiškai“ atvyksta į Plungę, „Oginski hotel“ bei legendomis apipintą Palangos muzikos klubą „Vandenis“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės