„Vido muzika mūsų namuose pradėjo skambėti dar 2015 metais. Po 2017 – ųjų „Auksinio Turo“ suskambo dar garsiau! Visi mūsų šeimos didieji įvykiai, kelionės ir šventės nugula video medžiagoje. Kai sužinojome, kad sulauksime šeimos pagausėjimo, iškart buvo aišku, kad ypatingoji diena bus filmuojama. Netikėtai išgirdus naująją dainą žinojom, kad būtent ji turėtų skambėti šio video fone. Nedrąsiai užsiminus apie tai Vidui, jis ne tik sutiko leisti naudoti jo kūrinį, bet ir sutarėme iš to padaryti vaizdo klipą. Mūsų šeimai tai nėra tiesiog muzikinis klipas, mums tai svarbiausio gyvenimo įvykio įamžinimas, šeimos metraštis. Daina puikiai iliustruoja naują pradžią, naują etapą“, – pranešime spaudai pasakoja vaizdo klipo kūrėjai.

Nestandartiniame muzikiniame vaizdo klipe užfiksuotos paskutinės akimirkos prieš tai, kai pasaulį išvysta Gretos ir Karolio atžala bei kelios džiaugsmingos dienos po to.

„Kai Karolis man parašė ir papasakojo savo klipo idėją, aš buvau labai sujaudintas ir pasakiau, kad jūs gal geriau rūpinkitės savo „didžiuoju projektėliu“ ir ramiai sulaukite šio neeilinio gyvenimo įvykio. Bet jaunoji šeima buvo labai atkakli ir sakė, kad nori įgyvendinti šią mintį ir savo gyvenimo garso takeliui panaudoti mano kūrinį. Kai pamačiau galutinį rezultatą – tai sunku buvo sulaikyti juoką ir ašaras tuo pačiu metu. Čia, manau, muzika jau liko antrame plane ir viską nugalėjo nuostabus ir nesustabdomas gyvenimo ratas“, – savo išgyvenimais dalijasi Vidas Bareikis.

Kviečiame įvertinti naująjį V. Bareikio vaizdo klipą ir dainą „Nauja pradžia“:

Naujausią energingiausio Lietuvos atlikėjo kūrinį prodiusavo Norvegų prodiuseris Snorre Bergerudas, o orkestrinėmis aranžuotėmis rūpinosi Jievaras Jasinskis, kuris dirba ir prie visos vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje nuskambėsiančios „Reivo su orkestru“ programos.

„Labai džiaugiuosi, kad šios sukakties proga klausytojai turės progą išgirsti tokį mano skambesį, kurio dar tikrai negirdėjo. Tiek senieji hitai, tiek naujausieji mano kūriniai suskambės su didžiule orkestro galia. Daina „Nauja pradžia“ yra kaip užuomina į tą muzikinį didingumą ir grožį, kurį galėsite patirti „Reive su orkestru“. Su nekantrumu laukiu šio magiško vakaro“, – intriguoja žinomas dainininkas.

Vos pasirodžius pirmiesiems bilietams į „Reivą su orkestru“ Vido Bareikio gerbėjai parodė didžiulį susidomėjimą didžiuoju šou.

„Kiekvienas lankęsis Vido koncerte, gali patvirtinti, kad ką jau jis tikrai moka, tai užkurti tikrą „reivą“. Tokį, kokio galbūt net nesitiki eidamas į renginį ir kuriuo gali mėgautis tiek su šeima, tiek draugų kompanijoje! Jei niekad nebuvote Vido koncerte, žinokite, kad laukia puikios kokybės, visapusiškai išpildytas renginys, pilnas staigmenų ir teigiamų emocijų!“, – savo įspūdžiais dalinasi naujosios V. Bareikio dainos klipo kūrėjas Karolis Vitonis.

„Žinau, kad mano muzikos klausosi tiek mano bendraamžiai, tiek vyresni žmonės, tiek vaikai, todėl jaučiu pareigą sudaryti tokias sąlygas, kad į šį išskirtinį koncertą ateitų visa šeima. Manau, būtų fantastiška jei tėvai ar seneliai nusivestų savo vaikus į pirmąjį koncertą ir tai būtų būtent mano koncertas su orkestru“, – džiaugiasi Vidas Bareikis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės