Taigi, galima ramiai atsikvėpti, istorija kartojasi - šeštus metus iš eilės vasara bus uždaryta ypatingai. Jau rugpjūčio 21 d. kasmetinis įvykis po atviru dangumi „RyRalio Summer End Festival“ grįžta ir grįžta smarkiai atsinaujinęs. Svarbiausia naujiena – amžinai populiarus šokių muzikos festivalis šiais metais vyks kitoje vietoje.

Nauja vieta - arčiau, patogiau, pigiau

Šeštus metus „RyRalio Summer End Festival“ pradėjo... nuo mielo persikraustymo. Šių metų festivalis vyks netradicinėje vietoje - Kauno klube „Combo“ ir jo prieigose. Ši nepaprasta atmosfera dvelkianti vieta, įsikūrusi buvusioje Nemuno prieplaukoje prie pat upės. Čia vyksta geriausi Kauno renginiai, tarp jų net populiarusis „Kaunas Jazz“ festivalis.

„Nauja vieta – tai dar vienas mūsų festivalio žingsnis į priekį“, - sako renginio organizatoriai „RyRalio“. Tai nauja, patogesnė erdvė su puikiu privažiavimu bei nesenai renovuotas pastatais. Nuo šiol daugiau jokių kamščių ir parkavimo problemų! Taip pat bus galima sutaupyti keliasdešimt litų, kuriuos ankstesniais metais tekdavo išleisti kelionei su taksi į užmiestį. Juk „Combo“ tik už 3 minučių kelio nuo Kauno centro“, - festivalio pokyčiais, kurie ankstesniais metais sukeldavo daugiausia rūpesčių, džiaugiasi renginių ir įrašų kompanijos „RyRalio“ atstovas Šarūnas Karalius.

Šiais metais „RyRalio Summer End Festival“ renginyje veiks net penkios scenos. Pagrindinis veiksmas vyks didžiojoje erdvėje lauke. Šalia įsikūrusioje chill out erdvėje visi romantiškai galės pasitikti saulėtekį ir galutinai „palaidoti“ vasarą. Dar trys scenos įsikurs viduje. Bene svarbiausiame šios vasaros laikinosios sostinės šokių muzikos renginyje galvą apsuks ne tik muzika, bet ir net keturi barai bei ypatinga meditacijų zona. Be jokių kalbų tai vienas geriausių vasaros sezono uždarymų Lietuvoje.

Kasmet augantis festivalis

Šią savaitę organizatoriai atverčia tik pirmąsias visus metus planuoto ir organizuoto savo pasididžiavimo kortas. Kol kas savo kozirius jie laiko paslaptyje. Jau tikrai aišku, kad „RyRalio Summer End Festival“ metu skirtingus muzikos stilius pristatančiose erdvėse pasirodys virš 20 didžėjų bei gyvai grojančių atlikėjų. Sklinda gandai, kad šiais metais muzikinė programa bus ypatingai stipri.

Užpernai „RyRalio Summer End Festival“ metu plojo 3000 rankų, pernai - 4000, o kiek jų plos šiais metais? Kaip visada optimizmo kupini renginio organizatoriai tikina, kad šiais metais festivalyje gali ploti net iki 5000 rankų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją