Gyvos muzikos šou „Dainuok mano dainą“ dalyviai ir šventinio vakaro vedliu tapęs režisierius Vytenis Pauliukaitis paminės Lietuvos gimtadienį – griausmingos jubiliejaus dūzgės ir šimtametės istorijos nepaliks abejingų. Pirmųjų lietuviškų klipų autorius V. Pauliukaitis gyvos muzikos projekte papasakos daugeliui negirdėtą ir dalyvius nustebinusią kūrinio „Trys milijonai“ atsiradimo istoriją: tik pristatyta daina nebuvo sutikta palankiai ir ne iškart susilaukė sėkmės.

Neringa Nekrašiūtė

„Radijai visiškai nenorėjo jos groti, nes ji buvo labai sentimentali, per daug žodžių joje“, - atskleis režisierius. „Aš lygiai taip pat pasijutau išgirdęs tą dainą. Man nepatiko... Mane apėmė pavydas, galvojau, kad jeigu jau tokia nesąmonė gali skambėti ir tapti krepšinio himnu, tai ir mano dainos gali tapti hitais“, - pripažins „Dainuok mano dainą“ dalyvis Stanislavas Stavickis-Stano, tuomet besimokęs vienuoliktoje klasėje ir dar tik bepradedantis savo muzikinę karjerą.

Ir dainuodama, ir repetuodama Neringa Nekrašiūte pirmiausia galvoja apie krepšinį ir Lietuvos vyrų pergales, o kartais – gerbėjų ašaras. „Su metais šita daina įgauna tikrai daug prasmių gilesnių. Tekstas labai gražus“, - sakys Neringa. Panašu, kad aktorės atlikimas sužavės scenos kolegas. „Buvo labai graži įžanga, man patiko kaip ji jausmingai ją išvyniojo. Aišku, tai nebuvo Marijono variantas, bet buvo jėga“, - nuomonę po pasirodymo išsakys Jūratė Miliauskaitė.

E. Lubys šventinėje „Dainuok mano dainą“ laidoje šį šeštadienio vakarą per BTV atliks kūrinį „Leliumoj, siuntė mani, leliumoj“, M. Jampolskis – „Sudiev, sudiev“, D. Gutauskienė-Laisva – „Paskutinį sekmadienį“, Stano – „Jei ne auksinės vasaros“, N. Nekrašiūtė – „Trys milijonai“, L. Kazlauskienė – „Tyliai leidžias pavargusi saulė“, R. Laureckis – „Žvirbliai“, R. Janušas – „Vaikystės šviesa“, J. Miliauskaitė – „Širdele mano“, R. Ščiogolevaitė – „Norim dar“.

Laidos filmavimo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:


Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (60)