Prieš kelerius metus paprašiau Lauros, kad sukurtų mums duetą. Veiksmas vyko kažkokiam bare Šiauliuose. Matyt, po koncerto. Laura pažadėjo, kad artimiausiu metu mano pašto dėžutėje atsidurs daina. Praėjo geri metai, kol atsidaręs laiškus radau nuostabią Lauros dainą. Kaip mat puoliau kurti aranžuotę, bet mane užklupo, kaip Justinas Jankevičius taikliai pajuokavo, upės gyvūno liga. Apie dainą ir apie daug ką gyvenime pamiršau... Pamiršo ir Laura. Taip kūrinys ir liko užmarštyje, bet prieš kurį laiką mano sūnui Adomui prireikė naujo telefono.

Turintys vaikų sutiks, kad naujo telefono aštuonmečiams duoti neverta, todėl į vaikų rankas dažniausiai keliauja seni tėvų telefonai. Tokiu būdu maniškis iškeliavo pas Adomą. Vaikas be TikToko" įgudo žiūrėti ir visokius senus video iš telefono atminties. Kartą išgirdau jį klausant Lauros Remeikienės dainos demo versijos ir staiga prisiminiau apie šio kūrinio egzistavimo faktą. Naujai išgirdęs nuostabią muziką ir tekstą, per kelias dienas baigiau dainą ir nusiunčiau Laurai. Laura labai nustebo ir apsidžiaugė, mat ir ji buvo visai pamiršusi šį duetą, – sakė Stano.

Šią savaitę gimtadienį švęsianti Laura Remeikienė neslepia, kad tai viena didžiausių staigmenų ir dovanų gimtadienio proga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės