„Kai kuriu dainas, nemąstau apie jas kaip duetus, juolab nekuriu konkrečiai dainininkei. „Tas jausmas“ iš pradžių irgi nebuvo duetas. Bet vėliau tapo aišku, kad be Iglės jis neskamba taip, kaip gali suskambėti“, – juokiasi Saulius ir, prisimindamas jų pažintį projekte „X faktorius“, prisipažįsta, kad jie jau seniai išaugo mokinės ir mokytojo santykius.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu dainuoti su Saulium ir nekantrauju pristatyti šią dainą žmonėms“, – sako Iglė. Ji turi omenyje ne tik puikų vaizdo klipą, bet ir būsimąjį dešimties koncertų turą gruodžio mėnesį, rašoma spaudos pranešime.

Saulius Prūsaitis ir Iglė

Kiekvieną Sauliaus ir Iglės bendrą kūrinį lydi ir klipas. Ne išimtis ir „Tas jausmas“. Jo vaizdo klipas alsuoja karščiu, egzotika, mirga ryškiomis spalvomis ir nostalgiškai verčia prisiminti vasarą. Jis ir buvo filmuotas vieną saulėtą rugpjūčio dieną Kauno VDU botanikos sode: atvirose erdvėse ir egzotinių augalų šiltnamiuose. Filmavimo darbai prasidėjo labai anksti ryte. Buvo stengiamasi pagauti pirmuosius saulės spindulius ir nors šiek tiek išvengti svilinančio karščio. Tiesa, visiškai to padaryti nepavyko ir tas šilumos jausmas, kurį galima pajusti žiūrint klipą – labai tikras, įsidienojus temperatūra siekė daugiau nei 30 laipsnių karščio.

Dainos „Tas jausmas“ vaizdo klipas:

„Tas jausmas“ – jau trečia bendra Sauliaus Prūsaičio ir Iglės daina. Pirmi du duetai – „Tu nemoki“ ir „Tyliai išeinu pas kitą“ – sulaukė milžiniškos sėkmės ir milijonų peržiūrų.

Saulius ir Iglė susitiko prieš penkerius metus vykusiame „X faktoriaus“ sezone. Jame dalyvavusi Iglė pakliuvo į Sauliaus Prūsaičio komandą ir laimėjo šou. Šiam pasibaigus, mokytojas jautė moralinę pareigą padėti savo buvusiai mokinei. Taip jam kilo pirmojo dueto idėja. Paaiškėjo, kad abiejų balsų tembrai nuostabiai gražiai dera ir gimė „Tu nemoki“. Kūrinys susprogdino internetą – šiuo metu daina turi daugiau nei 15 milijonų peržiūrų.

Antrojo dueto teko palaukti net ketverius metus. Saulius atvirai prisipažįsta, kad nė neplanavo kartoti pirmojo sėkmės ir vėl drauge su Igle dainuoti. Bet... atsirado kūrinys, kuriam būtinai reikėjo moteriškos partijos. „Sąžiningai svarstėme, kas dar galėtų būti tas moteriškas vokalas, bet objektyviai – Iglė buvo ideali šiam vaidmeniui“, – prisimena Saulius. Taip gimė „Tyliai išeinu pas kitą“. Daina irgi sulaukė klausytojų palankumo ir per nepilnus metus surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų.

„Tas jausmas“ tapo trečiu ir lemiamu kartu, po kurio abu suprato, kad jau susikaupė pakankamai dainų bendriems pasirodymams. Gruodį jie drauge leisis į nepaprastą kelionę po Lietuvą. „Pagaliau atėjo metas ir esame pilnai pasirengę didžiausiam koncertiniam turui savo grupės istorijoje“, – sako Saulius Prūsaitis.

Dainininkas jau dabar dėlioja būsimojo turo koncertinę programą ir kuria scenografiją. Jis pasirūpins, kad išvystumėte aukščiausios kokybės, itin skoningą, originalų šou.

Jo programoje vien hitai ir superhitai. Šalia jau legendinių „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ sėkmingai rikiuojasi ir „Pamela“, „Prie ežerėlio“ ir naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.

Saulius Prūsaitis ir Iglė

„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.

Saulius Prūsaitis ir Iglė: gruodžio 13 d. – Mažeikiai, 15 d. – Panevėžys, 16 d. – Klaipėda, „Švyturio“ arena, 17 d. – Birštonas, 21 d. – Kaunas, „Žalgirio“ arena, 25 d. – Šiaulių arena, 27 d. – Vilnius, „Compensa“ arena, 28 d. – Alytus, 29 d. – Marijampolė, 31 d. – Palanga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją