Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirto muzikinio projekto „Atgimimo vaikai“ iniciatorius, VšĮ „Prabudimo orkestras” vadovas Tadas Daujotas pranešime spaudai sako, kad Daivos Palionienės sukurta giesmė „Susijunkim, broliai, sesės” galėtų tapti Baltijos kelio paminėjimui skirtu himnu.

„Vienybė – tai raktas į permainas, o tikra vienybė ateina iš aukštybių. Todėl prisimindami Sąjūdžio laikais lietuvių širdyse spinduliavusią vienybę, negalime ignoruoti maldos, nes būtent Dievas suteikia drąsą ir meilės saitais suvienija mūsų širdis tam, kad įgyvendintume Jo numatytus tikslus. Šiuolaikinis krikščioniškas himnas „Susijunkim, broliai, sesės” kviečia Lietuvos žmones apsijungti maldoje ir būti vieningiems, o tai yra be galo aktualu ne tik minint Baltijos kelią, bet apskritai žvelgiant į mūsų tautos ateitį. Šiandien matome vienybės dvasios išsiliejimą kaimyninėje Baltarusijoje ir tai mums primena mūsų tautos kovą už laisvę, bet praėjus trisdešimčiai metų nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, labai gerai suprantame, kad vienybę reikia puoselėti ir branginti, o tai įmanoma padaryti tik su Dievo pagalba. Viliamės, kad projekto „Atgimimo vaikai” įrašytas himnas ir nufilmuotas vaizdo klipas, įžiebs vienybės kibirkštėlę lietuvių širdyse”, - dalijasi savo mintimis „Prabudimo orkestro“ vadovas Tadas Daujotas.

Dainą išgirsti ir vaizdo klipą pamatyti galite čia:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės