Užkulisiuose jis dar spėjo pamatyti, kaip prancūzai išlygino rezultatą, tačiau nei pratęsimo, nei baudinių serijos, nei Argentinos pergalės džiaugsmo tiesiogiai išvysti jau nebeteko – reikėjo lipti į sceną. Jo nekantriai laukė pilnutėlė salė – visi bilietai į pasirodymą buvo išparduoti.

Tai, kad Argentina laimėjo, jam koncerto viduryje džiaugsmingai pranešė žiūrovai iš salės. Dalis jų sugebėjo puikiai derinti nuostabiai aukštos muzikinės kokybės Marijono ir Kauno bigbendo pasirodymą su tiesiogine finalo transliacija telefonuose.

Po koncerto, nulipęs nuo scenos ir sužinojęs, kad prireikė baudinių serijos, Marijonas prašė nebepasakoti jam smulkmenų, mat norėjo grįžęs namo bent įrašą peržiūrėti, rašoma spaudos pranešime.

„Čempionatas buvo tiek nuostabus, kad Kataras galiausiai išsivartys iš visų vakariečiams nepriimtinų problemų ir istorijoje liks su kur kas sveikesne reputacija, nei varžybų pradžioje. Maradona, net jei būtų sulaukęs, vis tiek šiandien mirtų švęsdamas. Finalas taps legendiniu jį mačiusiems ir jų vaikams, kaip ir šios Argentinos rinktinės pasaka, prasidėjusi nelaime prieš Saudo Arabiją ir pasibaigusi tobulu holivudiniu hepyendu – „ilgai ir laimingai“. Ir tokiam švelnumo svaigime labai norisi padėkoti mūsų komentatoriams: Ryčiui Vyšniauskui, Justinai Lavrenovaitei, Ervinui Kvitkauskui, Pauliui Jakeliui, Rokui „Jama“ Grajauskui. Puiki komentatorių karta, akivaizdžiai demonstruojanti, jog futbolas yra kasdienė profesinė jų dalis, o ne kartą per du metus nukrentantis įvykis, kurį kažkokiu būdu kaip nors užkalbėsi. Komunikabilu ir aistringa. Sėkmės jums ir ačiū!“ – pagaliau peržiūrėjęs viso finalo vaizdo įrašą sakė Marijonas.

Nors ir apgailestaudamas, kad neišvydo viso legendinio 2022 metų Pasaulio futbolo čempionato finalo tiesiogiai, Marijonas pripažino, kad šis koncertas su Kauno bigbendu buvo vienas geriausių pasirodymų per visą jo šių metų koncertinį sezoną. „Viskas buvo kaip reta idealu: net pats scenoje jutau, koks geras garsas, kaip viskas puikiai dera. Labai džiaugiuosi šiuo projektu su Kauno bigbendu. Jis kaip vynas – su laiku vis gerėja. Todėl manau, kad tikrai tai ne paskutinis mūsų pasirodymas“, – sakė Marijonas.

Kol kas naujų jo ir Kauno bigbendo koncertinių datų nėra paskelbta, bet Marijonas juokavo, kad, kai jos jau bus, būtinai patikrins, ar nesutampa su kokiu nors svarbiu sporto įvykiu.

Dainininko gerbėjai šią žiemą jį dar išvys roko operoje „Jūratė ir Kastytis“: gruodžio 22 ir 28 dienomis – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, 27 d. – Šiaulių arenoje, 29 d. – Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“, sausio 10 – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje ir naujausias papildomas parodymas: vasario 1 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

O trokštantys tikro marijoniško rokenrolo, turėtų paskutinę metų dieną vykti į Klaipėdą, čia, „Švyturio“ arenoje, dainininkas su grupe surengs galingą Naujametinį šou.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją