Pasakodamas apie naujausio albumo „Fortūna“ kūrybą, atlikėjas atvirauja, kad tai ilgo darbo vaisius, į kurį sudėta pastarųjų metų idėjos.

„Kelionė link šio albumo prasidėjo dar 2020 metų kovą, kai prasidėjo pirmoji pandemijos banga, po to sekė antroji, vėliau dėl persidirbimo turėjau tam tikrų sveikatos problemų, dar pridėkime skyrybas ir naujus santykius ir, manau, turime puikų receptą geram albumui. Per visą šį dvejų, žvėriškai sunkių metų laikotarpį, kūriau, bet nebuvau tikras, kaip pasielgti su šiomis dainomis.

Kažkiek buvau pasimetęs ir užsisukęs savo rate. Bet tuomet sutikau žmogų, kuris prieš aštuonis metus prodiusavo mano pirmąją solinę dainą „Rėkti trypiant kojom“ ir pasiūlė vėl užsukti į studiją ir parodyti naują kūrybą. Taip viskas ir prasidėjo“, – apie naujo albumo gimimą pasakoja V. Bareikis.

Visą albumą prodiusavo muzikiniame pasaulyje gerai žinomas prodiuseris Snore Bergerud. Kūrėjams pavyko sukurti naują Vido skambesį bei muzikinio rinkinio vientisumą, kuris nustebino klausytojus.

Šiandien V. Bareikis į dienos šviesą išleidžia ir ilgą albumo „Fortūna“ kūrybos kelią pristatančios dokumentikos pirmąją dalį. Atlikėjas žada dar tris ketvirtadienius pristatyti kitas dokumentikos dalis, kuriose galima iš arti pamatyti, kaip vyko kūrybinis procesas įrašų studijoje bei žinomų kūrinių vystymas.

„Albumo kūrybos procesas yra tai, ką mato tik kūrėjai ar prodiuseriai. Šį kartą norėjosi į tai leisti pažvelgti ir klausytojams. Parodyti, kaip įvairūs bandymai ar diskusijos nuveda iki galutinio rezultato. Kaip kartasi abejojama dėl vienų ar kitų detalių“, – apie kūrybą pasakoja atlikėjas.

Jau rytoj Vilniuje, Rotušės aikštėje „LATGA Autorių namų“ scenoje 23 valandą atlikėjas surengs įspūdingą koncertą, kuriame laukia daugybė staigmenų ir naujausi Vido kūriniai.

Dokumentiką apie albumo „Fortūna“ įrašus galima pamatyti čia:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės