Pirmąjį Naujųjų metų vakarą startuoja dešimtasis, jubiliejinis, „Muzikinės kaukės” sezonas, rašoma pranešime spaudai. Šiais metais visus stebins naujas dalyvių dešimtukas: grupės „Žemaitukai” narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė-Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, vizažistė Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija. Kiekvienam jų teks nelengva užduotis – įkūnyti garsiausius pasaulio ir Lietuvos atlikėjus. Todėl nenuostabu, kad kai kuriuos dalyvius pasiryžti tokiai avantiūrai laidos kūrybinei grupei teko įkalbinėti ne vienerius metus.

Vizažo meistrė Oksana Pikul prisipažįsta, kad pasiūlymo dalyvauti „Muzikinėje kaukėje” yra sulaukusi keturis metus iš eilės, tačiau vis pritrūkdavo drąsos ir ryžto. Tačiau po šių metų muzikos šou „Kaukės”, kuriame garsi moteris slėpėsi po Lūpų kauke, viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Kai man paskambino po „Kaukių” laidos, aš iš karto sutikau. Man net nebuvo jokių dvejonių, nesvarbu buvo jokios detalės. Aš tiek įsismaginau dalyvaudama „Kaukėse”, tiek gavau adrenalino ir gerų emocijų, kad tų pojūčių norėjau daugiau! Juokingiausia tai, kad pirmiausia sutikau, o tada pagalvojau ar tikrai sugebėsiu? Tuomet paskambinau savo geroms draugėms, kurios jau yra dalyvavusios „Muzikinėje kaukėje”, Monikai Kvietkutei ir Baibai. Beje, Baiba man ir padeda ruoštis pasirodymams. Jų paklausiau – ar aš sugebėsiu? Ar nešoku aukščiau bambos? Tačiau jos abi man davė žalią šviesą ir sakė, kad nesvarbu, kaip pasirodysiu, svarbiausia yra dalyvauti. Be to, aš tikrai turiu daug energijos, kuria galiu pasidalinti su žiūrovais. Paskatinta jų įgavau daugiau drąsos”, – įspūdžiais dalinasi garsi moteris.

Tiesa, ne visi Oksanos sprendimą priėmė ne taip pozityviai.

„Kai pasakiau mamai, gi gavo šoką! Sakė – vaikeli, kur tu eini? Ar visai išprotėjai? Tu gi nežinai, kokią dainą gausi? Juk gali ir nusidainuoti! Aš mamai sakiau, kad šį kartą turiu labai didelį norą ir užsidegimą dalyvauti šiame projekte, bet jai kol kas sunku suprasti, kaip aš su savo šimtu darbų viską spėsiu. Bet aš turiu labai daug ryžto. Be to, galvoju, kad jeigu nepavyks kažkoks vienas pasirodymas, ne pasaulio pabaiga!” – pozityvumo neslepia Oksana.

Maža to, garsi moteris prisipažįsta, kad matydama talentingą šių metų dešimtuką puikiai supranta, kad jai teks įdėti labai daug darbo: „Kiekvienam pasirodymui mes visi ruošiamės labai daug ir įdedam labai daug pastangų, repetuojam, vaikštom pas stilistus, vokalo mokytojus, choreografus. Dėl tų kelių minučių scenoje mes ruošiamės visą savaitę.”

„Muzikinės kaukės“ pasirodymai, po kurių jūsų kūnu bėgs šiurpuliukai, o akys negalės patikėti, kad tai, ką matote, yra tikra – jau sausio 1 d. tik per BTV televiziją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)