Penktadienį paskelbtuose Oficialiuose Vokietijos topuose, kuriuos sudaro įmonė „GfK Entertainment“, naujausias „Rammstein“ albumas „Zeit“ iš praėjusią savaitę buvusios 29 vietos pakilo į 10-ąją. Jo pirmtakas albumas „Rammstein“ iš 52 pozicijos liuoktelėjo į 20-ąją, 2001-aisiais išleistas albumas „Mutter“ – iš 61 į 25.

Į topus sugrįžo dar trys grupės albumai. 2004 m. albumas „Reise, Reise“ dabar yra 55-oje pozicijoje, 2009 m. pasirodęs „Liebe ist für alle da“ – 57-oje, o pirmasis „Rammstein“ albumas „Herzeleid“ (1995 m.) šimtuke įsitaisė 90-oje vietoje.

Į singlų topus grįžo ir „Rammstein“ daina „Sonne“. Ji yra 69 vietoje.

Praėjusiomis dienomis virtinė moterų, kai kurios anonimiškai, metė kaltinimus „Rammstein“ vokalistui T. Lindemannui. Jos patirtas situacijas kai kuriais atvejais vadino bauginančiomis. Jaunos moterys esą per koncertus buvo atrenkamos, jų klausta, ar norėtų apsilankyti uždaruose vakarėliuose po pasirodymo. Kai kurių moterų teigimu, su jomis buvo atliekami seksualiniai veiksmai.

Atlikėjas atmeta jam keliamus kaltinimus. Jis kreipėsi į advokatus. „Socialiniuose tinkluose, ypač „Instagram“, „Twitter“ ir „YouTube“ įvairios moterys metė sunkius kaltinimus mūsų klientui, – sakoma birželio pradžioje advokatų išplatintame pranešime. – Ne kartą buvo teigiama, jog moterys „Rammstein“ koncertuose buvo apsvaigintos prievartavimo narkotikais ar alkoholiu, kad mūsų klientas galėtų su jomis atlikti seksualinius veiksmus. Šie kaltinimai be jokių išimčių yra neteisingi“.

Berlyno prokuratūra pareiškė pradėjusi tyrimą prie T. Lindemanną.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją