Prieš du mėnesius pasirodžiusi daina „Panamera“ ilgai nekrito iš populiariausių lietuviškų dainų sąrašo ir „Youtube“ platformoje jau turi surinkusi daugiau nei 600 000 peržiūrų.

„Gal niekas ir nepatikės, bet tai visiškas atsitiktinumas, neturėjau tikslo apdainuoti visą autoparką“, – sako „2kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Jis pasakojo, kad „Kala iš Impalos“ žodžius sukūrė daug anksčiau nei „Panameros“. „Nemeluosiu – senovinė „Impala“, kurią žmonės gali pažinti ir iš kompiuterinių žaidimų – mano svajonių mašina. Tačiau ir tai nebuvo esminė priežastis. Labiausiai dainos atsiradimą lėmė tobulai susirimavę žodžiai „Kala iš Impalos“. O jau visus kitus parašiau pagal juos“, – apie dainos gimimą pranešime spaudai pasakojo jos autorius.

Dainoje neįprastai daug tikrinių daiktavardžių. Čia minimi ir Bradas Pittas, ir Angelina Jolie, ir Johnas Lennonas, ir Waltas Disney'us, ir Bruce Willisas, ir Justinas Bieberis, ir reperis Derulo. Vietą tekste randa ir erotinio romano „50 pilkų atspalvių“ pagrindinis veikėjas Kristianas Grėjus, ir net mitinis herojus Prometėjas.

„Tačiau daina yra ne apie juos, o apie tai, kad geriausia gyvenime būti savimi“, – šypteli dainininkas ir teksto autorius.

„Kala iš Impalos“:

Denisas jau išbandė naują kūrinį koncerte ir sulaukė minios pritarimo. „Tiesa, kai paklausiau, ar yra žinančių, kas yra „Impala“, tik keli bičai rėkė, kad taip“, – atsiduso Denisas.

Tik žinovams suprantamas pavadinimas, kurio prasmė net ir pasibaigus dainai netampa aiškesnė – ne kliūtis jai gyvuoti. Denisas įsitikinęs, kad taip tik dar įdomiau ir naują dainą įtraukė į koncertinę programą.

Artimiausi „2kvėpavimo“ koncertai: rugpjūčio 13 d. – Zarasuose, 19 d. – Kražiuose, 26 d. – Rudaminoje, 27 d. – Utenoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės