Daina „Jausmai“ tarsi uždaro vieną Iglės muzikinį etapą, kuris pažymėtas albumu „Drugeliai“, ir atveria duris naujam, kuris žada būti išties svaiginantis.

Dainos „Jausmai“ klausykitės čia:

Nors Iglė ne tik dainininkė, bet ir nuomonės formuotoja, mados ir makiažo konsultantė bei tatuiruočių meistrė, ji prisipažįsta, kad muzika jos gyvenime užima vis didesnę ir didesnę vietą. Būtent pasirengimas rudens-žiemos sezonui ir atėmė iš jos vasaros atostogas.

Nors dar pavasario pradžioje dainininkė su gyvenimo draugu Tadu Juodsnukiu planavo kelias vasaros savaites skirti taip pamėgtoms kelionėms, tačiau užgriuvę darbai privertė planus atidėti.

„Būna išpuola kelios laisvos dienos, kai stengiuosi visą laiką skirti poilsiui, tačiau tokių tradicinių ilgų atostogų, kai ilgam išvažiuoji ir pamiršti darbus, šią vasarą neteks patirti.

Tačiau šiais ekonomiškai neramiais laikais skųstis, kad turi daug darbo, būtų nepateisinama. Todėl tikrai nesiskundžiu“, – šypteli dainininkė ir priduria, kad darbinga vasara ne tokia ir sunki, kai darbas, kurį privalai padaryti, įdomus ir mylimas.

Vis dėlto visai likti be atostogų dainininkė neketina, todėl planus pakeliauti nukėlė ankstyvam rudeniui.

„Turime nedrąsų planą rugsėjį sėsti į automobilį ir juo pasiekti Ispaniją. Ten pravažiuotume pakrante, neskubėtume, pakeliui apsistotume miesteliuose, paragautume vietinio maisto, dar pasidegintume. Toks savotiškas bandymas pagauti vasarą, kuri Lietuvoje jau bus pasibaigusi“, – sako dainininkė.

Paklausta, kodėl tokį nemažą atstumą planuoja važiuoti automobiliu, užuot patogiai skridusi, ji sako, kad tam yra svarbi priežastis.

„Imsime su savimi mūsų Belą. Nors yra žmonių, kurie pasiryžę padėti ir prižiūrėti mūsų šunį, kol keliausime, nenorime jos ilgam palikti. Juk tam ir auginame gyvūną, kad leistume su juo laiką“, – sako Iglė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės