Iki šiol muzikinį Monikos Marijos ir Dovydo debiutą išgirsti galėjo tik jųdviejų komandos nariai bei paskutinio Monikos Marijos vasaros koncerto „Žalgirio“ arenoje klausytojai. Tiesa, dabar šios premjeros su nekantrumu laukia ne tik ištikimiausi gerbėjai.

„Nekantraujame daina „Tu šalia“ pasidalinti ne tik su visais mūsų klausytojais, bet ir su šeima - šįkart jie išankstinės premjeros neturėjo!”, – juokiasi pora.

Malonus sutapimas, kad šią dainą vyras ir žmona pristato būtent rugpjūtį – mėnesį, kuomet jiedu mini savo pirmąsias santuokos metines. Kai kalba pasisukdavo apie asmeninį gyvenimą, pora vengė smalsuolių dėmesio, tačiau dabar, kai viskas nurimo, jiedu dalijasi savo meilės istorija taip, kaip moka geriausiai – per muziką.

„Visi gražiausi dalykai mūsų gyvenime įvyko spontaniškai, neplanuotai. Taip pat gimė ir šis kūrinys. Pastebėjome, kad yra sukurta nemažai nelaimingos meilės ar išsiskyrimo dainų. Tokioje muzikoje emocijos būna išties stiprios, tačiau mums norėjosi parašyti visai kitokią istoriją. Norėjome parašyti laimingą meilės dainą. Meilės, kurios šiandieniniame pasaulyje kartais, regis, trūksta. Meilės, kuri suteiktų ramybę, užtikrintumo ir saugumo jausmą. Tokios meilės, su kuria norisi nugyventi visą gyvenimą“, – pasakojo pora.

Nors ši Monikos Marijos ir Dovydo daina yra pirmasis jų bendras kūrinys, iki šiol jiedu darbavosi ne prie vieno projekto. Atlikėjos vyras, daugeliui dar puikiai atpažįstamas iš „X faktoriuje“ susikūrusios ir projektą laimėjusios grupės „120“, prisidėjo prie vaizdo klipų „Žaidimas“ ir „Pasikalbėkim gyvai“ kūrimo. Ar lengva dviems menininkams drauge derinti asmeninį ir profesinį gyvenimą?

Dovydas Laukys, Monika Marija Paulauskaitė-Laukė

„Nors to ir neplanavome, džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie Monikos kūrybos. Stengiamės gerbti vienas kito nuomonę, todėl bendras darbas neišvargina, o kai mūsų požiūriai išsiskiria, tai mūsų nesustabdo. Beje, nors daugeliui atrodau kaip nuolat pozityvus ir draugiškas žmogus, profesinėje srityje galiu būti ir griežtas, kategoriškas. Visgi, kai esame drauge su Monika, bendriems darbams charakteriai netrukdo – visus iššūkius galiausiai įveikiame kalbėdamiesi, diskutuodami ir taip priimdami optimaliausią sprendimą. Juokinga, nes iš pradžių žodžio „duetas“ vengėme kaip velnio, tačiau gyvenimas vis tik nenuspėjamas, o muzikos, kuri mums teikia tiek daug malonumo, matyt, negalime išvengti, kad ir kaip norėtume!“, – tvirtino Dovydas.

Savo mylimajam antrino ir Monika Marija: „Pasitikiu Dovydu, jo idėjomis ir talentu kurti bei rasti geriausią sprendimą. Manau, mus abu motyvuoja galutinis rezultatas ir tas sunkiai nusakomas jausmas, kuris apima pasiekus projekto finišą. Tuo metu apima lengva euforija!

Daina „Tu šalia“ tarsi įprasmina, apibendrina mūsų pirmuosius santuokos metus, o idėja ją sukurti gimė visai netikėtai, vienoje iš mūsų kelionių automobiliu. Aš išgirdau dainą, kurią iškart pasigarsinau, ji atkreipė ir Dovydo dėmesį. Pasiūliau grįžus namo pabandyti pagroti ją dviese. Jis ilgai negalvojęs sutiko, tačiau dar sekundę pasvarstęs lemtingai paklausė: „O gal geriau… parašykime savo?

Dovydas Laukys, Monika Marija Paulauskaitė-Laukė

Šią dainą kūrėme kartu su Pauliumi Vaicekausku, Žygimantu Kepeniu, Giedriumi Naku, tai mūsų draugai, kurie puikiai mus pažįsta. Procesas buvo sklandus ir įkvepiantis: retai taip būna, jog dainos temą žinotum iš anksto, dažniausiai ją įprasta pradėti nuo muzikos, bet šįkart, viskas gimė, rodos, vienu metu, labai natūraliai.”

Prie muzikinio klipo gamybos dirbo australų ir lietuvių komanda. Vaizdo medžiagos režisierius ir prodiuseris – Brad Day, o montažo režisierius – Lukas Čestovas.

„Šįkart, turėjome kelis užbaigtus muzikinio klipo variantus, ir, galiausiai, pasirinkome tą, kuris mus palietė labiausiai. Tiek istorija, tiek vaizdo klipo tema yra labai universalios. Mes visi žinome, ką reiškia laukti mylimojo arba mylimosios, svajoti, kad būsime kartu, džiaugtis ir vertinti akimirkas kai esame šalia vienas kito. Būtent apie tai ir yra mūsų nauja daina”, – pasakojo Dovydas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės