„Nesijaudinu, o jaučiu dėkingumą“, – prieš pat koncertą kalbėjo Monika Liu.

Žiūrovus arenoje pasitiko įspūdinga scena, kuri buvo sukurta specialiai šiam renginiui. Tokio tipo apvali scena „Žalgirio“ arenoje buvo pastatyta pirmąkart. Jos autorius – šviesų režisierius Arvydas Buinauskas, „AB Lights“.
Monikos Liu koncerto akimirka

Koncertas prasidėjo vaizdo įrašu iš Monikos Liu vaikystės, kuriame ji dainuoja į savadarbį mikrofoną-šluotą. Netrukus į sceną žengė ir iš mažos mergaitės į unikalią atlikėją užaugusi Monika Liu.

Savo pasirodymą ji pradėjo ir pabaigė „euroviziniu“ hitu „Sentimentai“. Taip pat skambėjo tokios dainos kaip „Troškimas“, „Į Tave“, „Tiek Jau To“, „Kodėl Tu Čia?“, „Vaikinai Trumpais Šortais“ ir kt.

„Geriausios mano dainos gimė, kai pradėjau rašyti lietuvių kalba“, – būdama ant scenos kalbėjo Monika.
Monikos Liu koncerto akimirka

Kone visus kūrinius lydėjo asmeniniai atlikėjos pasakojimai apie jų atsiradimą, meilės istorijos ir nuo Monikos Liu neatsiejamas humoras. Dainuodama eilutes „meldžiuosi rytui“, Monika sustojo ir prisipažino: „kokiam dar „rytui“! Esu užkietėjusi „Žalgirio“ fanė“.

Monika yra be galo dėkinga, jog šiame unikaliame projekte sutiko dalyvauti tokie scenos meistrai kaip LNOBT vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila, aranžuotės autoriumi tapo kompozitorius Jievaras Jasinskis. Pasirodymą režisavo LNOBT Baleto meno vadovas solistas Martynas Rimeikis. Įspūdingą suknelę šiam renginiui Monikai sukūrė „Mas924“ dizainerė Monika Kazakevičiūtė.
Monikos Liu koncerto akimirka

Kadangi šis unikalus koncerto formatas susilaukė daug dėmesio, birželio 29 d. Monika Liu surengs dar vieną bendrą pasirodymą kartu su LNOBT simfoniniu orkestru. Koncertas vyks po atviru dangumi Valdovų rūmuose Vilniuje.

Monikos Liu koncerto akimirkos – galerijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)