„Laukia neįtikėtina programa – keturios valandos non-stop geriausios visų laikų lietuviškos muzikos“, – žada renginio prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Jis scenoje šventinį vakarą pasirodys su savo grupe BIX. „Sprogdinsime didžiulį paršą, simbolinį kiauliškumą kiekviename žmoguje“, – juokiasi Samas.

Butaforijos scenoje prireiks ir Virgiui Stakėnui, kuris naujam gyvenimui prikels „Dainos teatro“ išpopuliarintą savo kūrinį „Išjunk televizorių“. „Įrodysime, kad ir toks didelis žmogus gali tilpti į televizoriaus dėžę“, – sako prodiuseris.

Į tris M.A.M.A apdovanojimus šiais metais pretenduojantis atlikėjas Vaidas Baumila savo pasirodymui išnaudos didžiulį keltuvą. „Jis dainuos 7 metrų aukštyje, su keltuvu važinės. Vaido pasirodymas, kaip ir Donato Montvydo, nebetelpa į vieną dainą, todėl jie apjungs po dvi geriausias savo dainas“, – pasakoja Samas.

Dėmesio vertas bus ir „Golden Parazyth“ pasirodymas su Klaipėdos jaunimo teatru. „Jie pasirinko kompozitoriaus Teisučio Makačino dainą iš senos geros plokštelės „Disko muzika“, kurią pateiks šių dienų formatu, su lazeriais“, – atskleidžia prodiuseris.

Taip pat laukia uždegantis dainininko Manto šou, kuriam paruošta speciali choreografija. O M.A.M.A 2015 dukart nominuoti reperiai Lilas ir Innomine apdovanojimų scenoje pasirodys kartu su oro akrobate.

„Labai džiaugiamės, kad šiemet scenoje kartu pasirodys visa „Nerija“. Tai bus jausmingas, jautrus akordas, – atskleidžia Samas. – Smagi dar viena naujiena: vis dėlto pasveiko Tomas Sinickis. Jis renginyje taip pat atliks savo kūrinį.“

Tikrą geros nuotaikos užtaisą rengia M.A.M.A nominantai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, kurie apdovanojimų scenoje gros kartu su Pajiešmenių pučiamųjų orkestru. „Savo pasirodymo metu grupė naudos… medį. Tai bus maždaug keturių metrų aukščio aplink savo ašį besisukantis berželis“, – pasakoja prodiuseris.
Po M.A.M.A 2015 apdovanojimų ceremonijos audringą vakarėlį pratęs „Radiocentras“, švenčiantis 25-ąjį gimtadienį. Visi, susirinkusieji arenoje, gaus dar vieną gerą dozę muzikos ir malonių staigmenų.

Kadangi muzikantų bendruomenė yra socialiai atsakinga, M.A.M.A organizatoriai šiais metais Kauno „Žalgirio“ arenoje taip pat sumontuos kraujo donorų palapinę, kurioje bus galima daugiau sužinoti apie donorystę, o galbūt ir duoti kraujo.

„Kiek žinau, praėjusiais metais žmonės tikrai parodė dėmesį, kai kurie M.A.M.A savanoriai, radę laisvą minutę taip pat ėjo duoti kraujo. Šiemet Kauno klinikų Kraujo centras dalyvaus M.A.M.A apdovanojimuose, todėl kviečiame visus renginio svečius nelikti abejingais ir renginio metu dovanoti kraujo. Ko gero, nebereikia sakyti, kad donorų kraujas kasmet išgelbėja daugybę gyvybių ir kiekviena auka yra reikšminga“, - teigia vienas apdovanojimų organizatorių Martynas Tyla.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės