„Pasirodymus įrašėme, todėl improvizuotas koncertas netrukus turėtų pasiekti kauniečių ausis ir akis“, – pranešime spaudai patikino žinomas muzikos prodiuseris, dėstytojas, novatoriškų projektų iniciatorius G. Zujus.

„Šančių kultūros kiemas“ vartus netikėtiems sumanymams atveria trečius metus iš eilės. Ir visa tai vyksta paties G. Zujaus namuose.

Paklaustas, kaip kilo mintis savo kiemą atverti Šančių bendruomenei, žinomas kaunietis tikino, kad jau šimtmetį skaičiuojantis medinukas visą laiką buvo atviras žmonėms ir kultūrai.

G.Zujaus prosenelis buvo aktyvus visuomenės veikėjas, prisidėjęs prie Šančių bažnyčios statybų, o bendruomeniniame gyvenime reiškėsi ir kompozitoriaus senelė, Raudonojo Kryžiaus sekretorė.

„Mes visą laiką buvome kultūros sūkuryje, – sakė G.Zujus, – Žmonės renkasi šiuose namuose ir pasakoja savo istorijas. Jas aš kaupiu ir saugau.“

Užpernai „Šančių kultūros kieme“ muzika skambėjo vieną, o pernai – net dvi dienas.

Anot G. Zujaus, garsių atlikėjų pasibuvimo rezultatas turėtų nustebinti ne vieną klausytoją, nes dauguma jų išdrįso prisiliesti prie mažiau jiems pažįstamo muzikinio žanro – džiazo.

„Šįmet nusprendėme publikos nekviesti, o koncerto įrašą įkelti į virtualią erdvę. Viskas dėl tos koronos“, – sakė nerukus ir asmeninę sukaktį – gimtadienį minėsiantis kompozitorius.

Koncerto akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės