Dainoje atsiskleidžia vidinis atlikėjos pasaulis.

„Esu linkusi į destruktyvų požiūrį į save ir aplinką, tačiau taip pat esu labai beprotiška asmenybė. Mane užplūdo didelis noras įtalpinti savo beprotybę į muzikinį kūrinį ir reflektuoti psichologinį niūrumą, nihilizmą bei pakvaišusią, teatralinę dvasią,“ - pranešime spaudai sako ji.

Prisimindama savo pirmąją dainą „Skrendu su vėju“, parašytą kartu su „Lietuvos balso“ mokytoja Monika Liu, Vaida pabrėžia savo kūrybos proceso pokyčius: „Pirmasis mano kūrinys buvo ramus ir liūdnai žavingas, o naujai pristatoma daina „Netikėta“ – drastiškai kitokia. Jaučiau poreikį parodyti ne tik trapią, bet ir valdingą savo pusę“.

Stipriu instrumentų bei vokalo skambesiu rūpinosi įrašų studijos Ymir Audio komanda: garso režisierius Snorre Bergerud bei būgnininkas Sindre Skeie. Kalbėdama apie kūrybinį procesą, Vaida neslepia, jog itin džiaugiasi šia darbo galimybe: „Tai vieninteliai muzikantai Lietuvoje, kurie galėjo įprasminti mano idėją“.

„Netikėta“ vaizdo klipe ryškūs, gaivališki atspalviai susipina su tamsesnėmis, šiurpesnėmis detalėmis.

„Didelę įtaką vaizdo klipe matomoms idėjoms padarė mano mylima muzika, kinematografija bei literatūra. Pavyzdžiui, keliuose kadruose atsispindi rusų klasikų darbai bei Gėtės aprašyta Fausto sutartis su Mefistofeliu“. Už klipo sukūrimą atlikėja dėkoja Justei Urbonavičiūtei–Kissi Ussuki, o už grimą – vizažistei Dorotėjai Sirvydytei: „Džiaugiuosi, jog galėjau tapti šių menininkių idėjų išpildymo šaltiniu. Atrodžiau kaip deivė“ – sako Vaida.

Atlikėja teigia, jog „Netikėta“ – išskirtinis kūrinys. „Tai itin įdomios struktūros daina, to Lietuvoje dar neteko girdėti. Joje atsiskleidžia dvi skirtingos, tačiau man vienodai artimos pusės – argi tai neįdomu?“

Dainos ir vaizdo klipo premjera:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės