Šį mėnesį publiką taip pat džiugins „M.A.M.A. 2022“ apdovanojimuose tris kartus triumfavusio atlikėjo Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ bei paramos Ukrainai koncertas „Next Stop is Victory“, kurio metu ant scenos pasirodys ryškiausi šios šalies atlikėjai.

Moters dienos proga taip pat netrūks įvairių renginių – kovo 8-ąją vyks didžiausia motyvacinė konferencija „Drąsa gyventi ir veikti“, kurioje savo įkvepiančiomis istorijomis pasidalins įvairius gyvenimo iššūkius įveikę pranešėjai, tarp kurių – ir motyvatorius Nick Vujicic, savo pasirodymą dovanos ir charizmatiškasis Mantas Jankavičius bei neseniai didžiausią savo karjeros šou „Žalgirio“ arenoje surengęs Donatas Montvydas.

Roko grupės „Palaye Royale“ koncertas

Kovo 1 d. Vilniuje

Playale Royale – Fever Dream:

Karščiausia metų grupe tituluota rokerių trijulė „Palaye Royale“ surengs pirmąjį savo pasirodymą Lietuvoje, Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Kanados ir JAV roko grupę 2008 m. Las Vegase įkūrė broliai Kroppai – Remingtonas Leithas, Sebastianas Danzigas ir Emersonas Barrettas.

Išleidę vos du kūrinius „Palaye Royale“ nustebino muzikos pasaulį, kai 2014 m., aplenkę legendinę grupę „Linkin Park“, laimėjo MTV kanalo rengiamą turnyrą „Musical March Madness“. Per beveik 15 metų grupė išleido tris studijinius albumus – „Boom Boom Room (Side A)“, „Boom Boom Room (Side B)“ bei „The Bastards“. Juose nugulė tokie grupės hitai kaip „Get Higher“, „Mr. Doctor Man“, o koncerto Vilniuje metu skambės ir du nauji grupės singlai – „Broken“ bei „Fever Dream“.

Dainoto Varno ir Kauno bigbendo „Frank Sinatra Show“

Kovo 3 d. Vilniuje ir kovo 8 d. Kaune

Dainotas Varnas bei Kauno bigbendas pristato pavasarinę programą, kurios metu atliks pačias populiariausias legendinio dainininko Franko Sinatros dainas. „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“, „New York, New York“ – bene kiekvienam puikiai žinomi Amerikos legendos superhitai, kurie kovo 3 ir 8 dienomis suskambės Vilniuje ir Kaune vyksiančiuose koncertuose. Dainininkas šiems pasirodymams rengėsi labai kruopščiai – tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui: „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, domėjausi to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera“, ¬– sakė D. Varnas.

Manto Jankavičiaus koncertas „Man pasaulis visas tu“

Kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d. Klaipėdoje, kovo 10 d. Kaune

Mantas Jankavičius – Pabučiuok Mane:

Charizmatiškasis atlikėjas Mantas Jankavičius moters dienos proga publikai dovanos tris muzikinius šou – kovo 8 d. Vilniuje, kovo 9 d. Klaipėdoje bei kovo 10 d. Kaune. Nors, anot atlikėjo, jo pasirodymuose visuomet yra laukiami ir vyrai, tačiau koncerto „Pasaulis man visas tu“ metu ypatingas dėmesys bus skiriamas moterims: „Pasiruoškite ir pasipuoškite, nes jūsų laukia subtilus, neeilinis dėmesys, kuris privers jus pasijusti tikromis vakaro žvaigždėmis“, – sako atlikėjas. „Man pasaulis visas tu“, pasak Manto, bus didžiausias jo koncertinis šou per pastaruosius penkerius metus. Jame susirinkusieji išgirs puikiai žinomas atlikėjo dainas, tokias kaip „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“ bei „Stok“.

Didžiausia motyvacinė konferencija – „Drąsa gyventi ir veikti“

Kovo 8 d. Kaune

Kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks visos dienos konferencija „Drąsa gyventi ir veikti“, skirta ir vyrams, ir moterims. Konferencijos metu įkvepiančiomis istorijomis ir metodais dalinsis įvairius gyvenimo iššūkius įveikę ir savo sėkmės kelią atradę tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje žinomi pranešėjai: be rankų ir be kojų gimęs motyvatorius Nick Vujicic, padėjęs daugiau kaip 6,5 milijonams žmonių, tarp kurių – ir 19 šalių prezidentai, pasaulyje garsus atletas, per 78 dienas ir 14 valandų dviračiu apvažiavęs pasaulį bei pasiekęs Gineso rekordą Mark Beaumont, žinomas Lietuvos verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs, patekęs į turtingiausių šalies žmonių sąrašą bei 2013-aisiais išleidęs knygą „Verslas naujai“ ir kiti. Taip pat konferencijos metu 150 svečių turės galimybę gyvai susitikti su motyvatoriumi Nick Vujicic bei užduoti jam rūpimus klausimus.

Akustinis Donato Montvydo koncertas

Kovo 8 d. Kaune

Donatas Montvydas – Kai Nieko Kito Nelieka Man:

Neseniai surengęs vieną didžiausių karjeros pasirodymų Kauno „Žalgirio“ arenoje atlikėjas Donatas Montvydas šįkart kviečia į savo akustinį koncertą, kuris moters dieną, kovo 8-ąją, vyks pramogų klube „Oazė“. Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs bei keliasdešimt milijonų peržiūrų „Youtube“ kanale turintis atlikėjas susirinkusiems dovanos puikiai žinomus hitus – „Kol vakaras ilgas“, „Kai nieko kito nelieka man“, „Šoku ne vienas“ ir kt. Jaukią vakaro atmosferą kurs ir kartu su D. Montvydu pasirodysianti gyvo garso grupė bei specialiai šiam koncertui suburta apšvietėjų ir video specialistų komanda.

Robbie Williams koncertas „The XXV Tour

Kovo 10 d. Kaune

Robbie Williams – Let Me Entertain You:

Po šešerių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžta britų atlikėjas Robbie Williamsas, kuris kovo 10 d. „Žalgirio“ arenoje surengs jubiliejinį solinės karjeros šou „The XXV Tour“. Koncertas, kurio metu dainininkas ne tik atliks visiems gerai žinomus hitus, bet ir pristatys neseniai išleistą albumą „XXV“, sulaukė didžiulės sėkmės – visi bilietai į šį pasirodymą jau išpirkti. Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės trečią kartą – pirmąjį koncertą jis surengė 2015 m. Kaune, antrąjį, tapusį didžiausiu tų metų šou Baltijos šalyse, 2017-aisiais Vilniaus Vingio parke. Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas solo karjerą pradėjo 1996 m. – nuo to laiko jis yra laimėjęs net 18 prestižinių „BRIT“ muzikos apdovanojimų, tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai.

Pianisto Richardo Claydermano pasirodymas

Kovo 11 d. Vilniuje

Richard Clayderman – Ballade Pour Adeline:

Gineso rekordų knygoje sėkmingiausiu pianistu pasaulyje vadinamas Richardas Claydermanas savo pasirodymą pavasarį surengs ir Lietuvoje – milijonus gerbėjų turinčio atlikėjo koncertas Lietuvos nepriklausomybės dieną vyks Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje. Daugybę muzikos apdovanojimų pelniusio prancūzų pianisto pasirodymai pritraukia dideles minias gerbėjų visame pasaulyje – viename jo koncertų Japonijoje susirinko net 40 tūkstančių žmonių. Sostinėje koncertuosiantis Richardas Claydermanas atliks garsiausius savo repertuaro kūrinius – „Ballade Pour Adeline“, „Mariage D‘Amour“, „Love Story“ bei pristatys naujausią savo albumą „Forever Love“. Be garsiausių atlikėjo kompozicijų susirinkusieji išgirs ir naujai suskambusius grupės „Coldplay“ bei atlikėjo Edo Sheerano hitus.

Saulės kliošo koncertas „Norim vėl pamatyti tave

Kovo 18 d. Kaune

Leon Somov ir Saulės Kliošas – Šokių Aikštelėje:

Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojanti grupė „Saulės kliošas“ romantiškos muzikos gerbėjus kviečia į koncertą. Čia susirinkusiųjų laukia neįpareigojanti kokteilinė aplinka, gera nuotaika, visiems puikiai žinomi hitai bei naujausios „Saulės kliošo“ dainos. „Išskleiski savo žiedus ir susitikime kokteilių, burbuliukų bei muzikos vakare. Žydėkime kartu, kad saulė pavydėtų!“ – kviesdami pasimatyti sako grupės nariai.

Andrey Makarevich kūrybos vakaras

Kovo 19 d. Vilniuje

Kovo mėnesį Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vyks žmogumi-orkestru tituluojamo Andrejaus Makarevičiaus kūrybinis vakaras. Tai – roko muzikantas, poetas, kompozitorius, prodiuseris, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei grupės „Mashina Vremeni“ įkūrėjas ir lyderis. Per visą savo karjerą jis išleido net 8 solinius albumus, parašė 9 knygas bei surengė daugybę parodų.

RY X koncertas „European Tour 2023“

Kovo 22 d. Vilniuje

RY X – Berlin:

Lietuvių pamėgtas australų dainininkas RY X grįžta į Lietuvą – trečią kartą mūsų šalyje koncertuosiantis atlikėjas savo pasirodymą kovo 22 d. surengs Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje. Jo metu melodingą muziką atliekantis australas pristatys naujausią savo albumą „Blood Moon“, kuriame – 13 kūrinių, talpinančių tokias emocijas kaip meilė, džiaugsmas, sielvartas ir skausmas. Anot RY X, naujo albumo dainos atspindi jo paties suvokimą apie save kaip menininką, kuris nuolat mokosi, auga ir su kiekvienais metais sukuria vis daugiau grožio. Publika taip pat išgirs ir naują atlikėjo kūrinį „Oceans“, kurį jis įrašė kartu su Islandijos elektroninės muzikos pasididžiavimu Ólafuru Arnaldsu.

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ ,,Pavasario lygiadienio“ koncertas

Kovo 21 d. Vilniuje

Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia nusimesti žiemos rūbą ir pavasarį pasitikti drauge jau tradiciniame, penkioliktus metus iš eilės vyksiančiame „Pavasario lygiadienio“ koncerte. Kiekvienais metais pasirodymo programa keičiasi – šiemet, be jau girdėtų ir naujų dainų bei su grupe grosiančio styginių kvarteto, „Pavasario lygiadienio“ žiūrovai turės galimybę išvysti ir specialią tapytojo Romualdo Radzevičiaus parodą. Jo sūnus Rokas Radzevičius įsitikinęs, jog tai taps natūralia koncerto dalimi, o galbūt ir naujos tradicijos pradžia.

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“

Kovo 17 d. Kaune

Vaidas Baumila – Apžavai:

„M.A.M.A. 2022“ muzikos apdovanojimuose trijose kategorijose triumfavęs atlikėjas Vaidas Baumila kovo mėnesį surengs pirmąjį savo areninį šou. Jame nuskambės garsiausios pastarojo meto dainos bei sėkmingiausi atlikėjo karjeros hitai. Anot Vaido Baumilos, koncerto programoje ypatingą vietą ras tokie kūriniai kaip „Kunigunda“, „Apžavai“ bei vis dažniau girdimas „Bum ajajai“, o kūrybiniai šou elementai perkels publiką į magišką vietą, kurioje netruks naujų patirčių.

Paramos Ukrainai koncertas „Next Stop is Victory“

Kovo 25 d. Vilniuje

Rusijai tęsiant karinius veiksmus prieš Ukrainą, šiai valstybei vis dar labai reikalingas mūsų palaikymas. Siekiant prisidėti prie pergalės bei paremti šios šalies didvyrius, kovo 25 dieną „Compensa“ koncertų salėje organizuojamas paramos koncertas „Next Stop is Victory“, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos sužeistų Ukrainos karių protezams.

Koncerto metu ant scenos pasirodys Europoje ir visame pasaulyje žinomi Ukrainos atlikėjai: NK (Nastya Kamenskikh), užkariavusi Ukrainos ir Lotynų Amerikos širdis hitais „Peligroso“ ir „Elefante“, grupė KAZKA su daina „Плакала“, Anna Trincher su dainomis „Зай“ ir „Не залишай“, aksominio balso savininkė ir įvairių dainų konkursų Lietuvoje dalyvė Evelina Sašenko, 2016 m. Ukrainos „X faktoriaus“ finalininkai „Mountain Breeze“ bei 2018 m. „X faktoriaus“ nugalėtojai „ZBS Band“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės