„Vinilo plokštelė – yra kolekcinė vertybė. Muzika joje suskamba švelniau – taip, kaip jokiam kitam formate negali. Norėjome, kad ir plokštelės vizualika būtų išskirtinė ir atspindėtų albumo titulinės dainos žinutę, kad nuo nulio iki mėnulio – ne tiek jau ir daug...“ – juokiasi grupės nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas.

Tai jau trečia „Biplan“ vinilo plokštelė po albumų „Visi keliai veda prie jūros“ (2015 metai) ir „Braškės“ (2018 metai). Lyginant su pavasarį skaitmeniniu ir kompaktinio disko formatais išleistu įrašu, „Nuo nulio iki mėnulio“ vinilo plokštelėje sukasi ir dvi naujos dainų versijos, - rašoma pranešime spaudai.

„Žemės“ pusėje skamba ne studijinė, o albumo pristatymo koncerte Vilniuje balandžio mėnesį įrašyta koncertinė dainos „Vakar“ versija. Kartu su vinilo plokštelės pristatymu radijo stotis šią savaitę pasiekė ir dainos „Vakar“ radijo singlas.

Kitoje, „Mėnulio“ pusėje, plokštelė papildyta dar vienu kūriniu – „Happyendless“ narių Andriaus Kauklio ir Mariaus Narbučio aranžuota nauja titulinės albumo dainos versija. Spalio mėnesį pristatyta greitesnio tempo, energingesnė ir dar pozityvesnė kompozicija pavadinta „Nuo nulio iki mėnulio (Happy versija)“.

Šią savaitę „Biplan“ nariai dalyvavo ir kultinės grupės „Kardiofono“ naujos vinilo plokštelės „Kalėdų eglutė / Šokiai parke“ pristatyme. Plokštelėje skamba ne tik po 31 metų pertraukos įrašyta „Kardiofono“ daina „Šokiai parke“, bet ir abi bene gražiausios lietuviškos kalėdinės dainos „Kalėdų eglutė“ versijos – 1987 metų „Kardiofono“ dainos atnaujintas įrašas ir 2016 metais „Biplan“ atlikta legendinio kūrinio versija.

Grupės 25-erių metų gimtadienį kitais metais minėsiantys „Biplan“ nariai Maksas, Seržas ir Olegas šią savaitę taip pat paskelbė naują koncertų turą. Šį pavasarį penkiuose Lietuvos miestuose „Biplan“ kartu su atlikėja Karina Krysko surengs išskirtinius turo „Džiaze tik merginos“ pasirodymus. Koncertuose skambės naujos ir netikėtos, džiazo prieskonių paaštrintos garsiausių „Biplan“ dainų aranžuotės, kurioms savo šilkinį balsą padovanos gražiabalsė Karina.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)