Šiais metais šventinis „Biplan“ koncertas „Sveikas sugrįžęs namo“ simboliškai suplanuotas gruodžio 29 dieną – tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Romantiškųjų rokerių pasirodymas su specialia programa įvyks sostinės muzikos klube „Tamsta“, rašoma pranešime spaudai.

Grupės video kvietime „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas klausytojus į šventinį pasirodymą kviečia „Biplan“ dainos „Kalėdos“ eilutėmis. Anot „biplanų“, koncerte skambės specialiai šventėms paruošta programa, kurioje ne tik grupės atliekama legendinė lietuviška daina – „Kardiofono“ „Kalėdų eglutė“, bet ir pirmasis autorinis gražiausioms metų šventėms skirtas „Biplan“ kūrinys – „Kalėdos“.

Vienas populiariausių pastaruoju metu išleistų „Biplan“ kūrinių „Kalėdos” buvo pristatytas prieš metus, o itin šiltą kalėdinę dainą lydi jaukus vaizdo klipas nufilmuotas „Biplan“ koncerte namuose, kurį pernai Šv. Kadėdų proga laimėjo grupės gerbėjų šeima.

Šventinis „Biplan“ koncertas Vilniuje neatsitiktinai pavadintas „Sveikas sugrįžęs namo“. „Sveikas“ sugrįžęs namo“ – naujausias grupės singlas apie labai svarbų ir šiltą jausmą – grįžimą namo.

„Grįžimas namo svarbus kiekvienam, tai – šilčiausias ir laukiamiausias momentas! Juk namai ypatinga vieta, kurioje tavęs laukia ir ilgisi“, – sako „Biplan“ muzikantai. „Ši daina ypač tinka Kalėdoms, juk kada dar taip džiaugiamės grįžę namo, po skubėjimo ir darbų pas savo namiškius, kur jaukiai, šiltai ir su dideliu džiaugsmu švenčiame gražiausias šventes!“

Šventiniam „Biplan“ koncertui muzikantai paruošė ypatingą programą, kurioje skambės ne tik didžiausi grupės hitai, bet ir trys ypatingos staigmenos. Tai – šventėms skirti kūriniai, populiarios ir klausytojų mylimos „Biplan“ dainos iš ankstesnių albumų, dabar rečiau skambančios grupės koncertuose, bet per šias Kalėdas sugrįšiančios į grupės programą, ir, žinoma, pačios naujausios grupės dainos.

Per kiek ilgiau nei metus grupė pristatė jau keturis naujus kūrinius – tai singlai „Vasara nesibaigs“, „Kalėdos“, „Mėlynos akys“ ir pats naujausias darbas „Sveikas sugrįžęs namo“. Pastaroji daina koncerte Vilniuje vieną pirmųjų kartų nuskambės gyvai. Šventinis „Biplan“ koncertas „Sveikas sugrįžęs namo“ vyks tarpušvenčiu, gruodžio 29 dieną, Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės