Finansinių naujienų leidinys teigė, kad ji yra pirmoji atlikėja, tapusi milijardiere vien iš savo muzikos, ir apskaičiavo, kad jos turtas siekia 1,1 mlrd. dolerių.

Kiti šios industrijos grandai, perkopę milijardą – tarp jų Rihanna ir Jay-Z – savo didžiulius turtus uždirbo iš dalies per mados prekių ženklus, alkoholio bendroves, pramogų verslą ir kitas veiklas.

Turėdama didžiulį dainų katalogą T. Swift surengė pirmąjį milijardinį koncertinį turą – šiuo metu vykstantis jos „Eras Tour“ paskatino ekonomiką ir pradžiugino gerbėjus visame pasaulyje.

Planuojama, kad turas tęsis iki šių metų pabaigos, o skaičiavimai numato, kad jis peržengs stulbinamą 2 mlrd. dolerių ribą.

Jos turo finansiniai rezultatai – vienas iš daugelio rekordų, kuriuos T. Swift sumušė per praėjusius metus, įskaitant ketvirtą „Grammy“ apdovanojimą už geriausią albumą – daugiausiai iš visų atlikėjų istorijoje.

34 metų T. Swift taip pat turi nemažą nekilnojamojo turto portfelį: namus Niujorke, Beverli Hilse, Nešvilyje ir pakrantės dvarą Rod Ailende.


Visus 2023 metus T. Swift išliko dėmesio centre ir metai baigėsi tuo, kad žurnalas „Time“ paskelbė ją Metų žmogumi ir pavadino ją „retu žmogumi, kuris yra ir savo istorijos autorius, ir herojus“.

O jau po kelių savaičių, balandžio 19 dieną, T. Swift gerbėjai galės džiaugtis sulaukę visiškai naujo albumo „The Tortured Poets Department“.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją