Scenoje, kartu su vakaro šeimininku Linu, pasirodė dirigento ir kompozitoriaus Gedimino Gelgoto vadovaujamas Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO bei du Danguolės Beinarytės vadovaujami muzikiniai kolektyvai: KTU akademinis choras „Jaunystė“ ir A. Kačanausko muzikos mokyklos vokalinė grupė „Dangi“, rašoma pranešime spaudai.

Į areną atvykusį Lietuvos prezidentą G. Nausėdą su žmona Diana pasitiko pats L. Adomaitis ir pakvietė arbatos puodeliui į savo kambarį.

„Sulaukti tokių ypatingų svečių – tai didžiulis komplimentas, todėl esu daugiau nei laimingas, kad mūsų šalies pirmoji pora mus aplankė. Ačiū prezidentui ir pirmajai poniai už parodytą dėmesį“, – džiugesio neslėpė atlikėjas.

Geros nuotaikos nestokojantis dainininkas koncertą pradėjo staigmena – pasirodė ne scenoje, o tribūnoje tarp žiūrovų. Aidint gausioms ovacijoms skambėjo titulinė koncertinio turo daina „Šviesa spindės tamsoje“, kurią atlikėjas dedikavo savo sūnui Jokūbui.

„Kaunas – mano gimtasis miestas. Šiandien esu nepaprastai laimingas. Esu dėkingas Dievui, likimui ir jums, mielieji, už tokį nuostabų mūsų susitikimą. Leiskite jus pasveikinti su šventėmis ir palinkėti meilės, vienybės, šviesos ir taikos. O dabar sakykite: ar jūs pasiruošę?", – vos užlipęs į sceną entuziastingai sveikinosi Linas.

Grakštūs dirigento G. Gelgoto mostai kiekvieną dainos sekundę sujungė, o scenoje esantys orkestro, ritmo grupės ir choro muzikantai, drauge su vakaro kaltininku L.Adomaičiu, spinduliavo džiaugsmu ir muzikalumu.

„Su Linu koncertuoti nepaprastai malonu, visas NIKO orkestras puikiai jaučia jo dainas, ne veltui kelis priedainius visi orkestro muzikantai dainuoja kartu. Čia ir yra muzikavimo grožis, kai muzika atranda tikrąjį kelią, grįstą nuoširdumu ir profesionalumu. Tikiu, kad tokia nuostabi bendrystė – tai tik mūsų gražaus muzikavimo pradžia su Linu", – po pirmosios koncerto dalies šiltų žodžių negailėjo maestro G. Gelgotas.

Suskambus vienam ryškiausių Lino hitų „Vandenynai“, visa arena virto banguojančia žiūrovų telefonų švieselių jūra. Tuo metu į sceną pas tėtį atėjusi dukrelė Saulė nepaliko abejingų žiūrovų, kurių daugelis su ašaromis akyse stebėjo dainą įkvėpusią mažylę. Būtent Lino dukrai Saulei ir dedikuotas šis meilės epas.

Linas atviravo, kad tokios drąsos iš savo ketverių metukų dukrelės tikrai nesitikėjo. Saulė ne tik įteikė tėčiui puokštę gėlių, bet ir ryžtingai į mikrofoną tūkstančiams žmonių traukė dainos „Vandenynai“ priedainį. Tai bene jautriausias koncerto momentas, paskatinęs žmones ne tik šypsotis, bet ir nubraukti ašarą. „Aš jus myliu! Ačiū jums, bučiuoju!“ – iš karto po dainos linksmu balseliu į tėčio mikrofoną kalbėjo Saulė.

Antros dalies pradžioje žiūrovai buvo nustebinti, kuomet Linas užgrojo savo mylimu sielos instrumentu, o tą padarė virš scenos sumontuotoje kitoje mažytėje scenoje. Puikaus apšvietimo dėka buvo sukurta iliuzija, tarsi Linas groja ore, pakilęs virš scenos. Muzikantas atliko instrumentinį kūrinį „Pelikanas“, kurį kadaise sukūrė viešėdamas pas indėnus Karibų jūros saloje.

„Didžiausi komplimentai Linui už stiprias dainas, kurias mūsų choras „Jaunystė“ ir vokalinis ansamblis „Dangi“ atlieka šiame ture. Tai galingą žinią nešančios dainos „Kol kartu“, „Vandenynai“, „Noriu gyventi dėl Tavęs“ ir „Šviesa spindės tamsoje“. Jos puikiai rezonuoja šiame ture, o taip pat nepaprastai galingai skamba Nacionalinėje dainų šventėje. Džiaugiuosi mūsų draugyste su Linu", – po koncerto kalbėjo dirigentė Danguolė Beinarytė.

Įspūdingo pasirodymo pabaigoje Linas Adomaitis dėkojo susirinkusiems žmonėms, kurie gausiomis ovacijomis nepaleido muzikantų ir išsireikalavo sau teisėtai skirto biso. „Pasakėt ir šventa! Tai pats geriausias įvertinimas mums muzikantams. Dėkoju jums, draugai. Tegul šviesa spindi tamsoje, tegul gėris nugali blogį, daug meilės ir sveikatos jums!“, – džiugiai atsisveikinimo žodžius ištarė atlikėjas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės