Kaip pasakojo „Electric Ladies“ lyderė ir idėjos sumanytoja Gerda Garšvaitė filmavimas prasidėjo anksti ryte ir truko labai trumpai bei organizuotai – tol kol pakilo saulė, rašoma pranešime spaudai.

„Laikas čia buvo labai svarbus, nes šviesa keičiasi ir pagauti ją galima tik tuo trumpu saulėtekio momentu“, – sako ji.

Britney Spears „Toxic“ versija smuikams skamba neįprastai ir galingai, o muzikai susiliejus su fantastiško grožio gamta per kūną eina šiurpuliukai. „Buvo magiška. Keturiese mes – didelė jėga. Nufilmavus klipą, pagalvojau, jei jis ir nepavyktų (kartais juk būna), mes turėsime patį gražiausią prisiminimą ryto saulėje, kai dauguma lovose sapnavo savo penktąjį sapną. Tačiau viskas pavyko net geriau nei tikėjausi“, – šypsosi Gerda.

Nors įprastai „Electric Ladies“ scenoje pasirodo trise – Justė Komskytė, Vakarė Daukšaitė, ir Gerda Garšvaitė – filmavimui jos pasikvietė ir buvusią grupės narę Klementiną Venciūtę.

Norėdamos į filmavimo lokaciją atvykti prieš patekant saulei, dieną merginos turėjo pradėti itin anksti – ketvirtą ryto. Į nakvynės vietą netoliese jos susirinko iš vakaro ne tik dėl patogumo, bet ir norėdamos praleisti laiką drauge.

„Pastebėjau, kad kuo daugiau drauge turime kokybiško laisvalaikio, tuo geriau susigrojame ir puikių idėjų ateičiai gimsta“, – pasakojo Justė.

Visos susitiko po ilgo nesimatymo, todėl spontaniškai nusprendė naktį prieš filmavimą nemiegoti išvis.

„Iš pradžių buvo lengva – turėjome tiek kalbos, buvom išsiilgusios viena kitos. Tačiau apie antrą nakties miegas pradėjo lenkti. Negelbėjo nei kava, nei vėsus nakties oras. Paskutinės valandos buvo valios išbandymas. Juk reikėjo ir drabužius susitvarkyti, ir šukuosenomis bei makiažais pasirūpinti“, – pasakojo Vakarė. O Gerda priduria, kad bandymas sugarbanoti ilgus plaukus nuėjo šuniui ant uodegos. Ryto rūke ir drėgmėje garbanos išsileido nespėjus pasiekti filmavimo vietos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją