Dominykas prisipažįsta, kad dainos atsiradimą paskatino tiek gerbėjų žinutėse, tiek viešuose renginiuose dažnai jam užduodami klausimai: kaip būti savimi ir kaip save priimti? Pasak dainos autoriaus, savęs priėmimas – ilgas ir nelengvas procesas, juk mes patys sau viduje imam prieštarauti vos tik randame tam progą, o tada – nors persiplėšk, rašoma spaudos pranešime.

„Kartais atrodo, kad manyje gyvena visa minia žmonių, kurie turi skirtingas pažiūras, nuostatas ir velniškai sunku tarp jų atrasti kompromisą. Pasirodė įdomu pašmaikštauti šia tema, todėl su klipo bendaautoriais animatoriumi Gyčiu Baranausku, kostiumų dailininku Mantu Bartkumi ir fotografu bei aktoriumi Justu Valinsku nusprendėm klipe tuos mano vidinius veikėjus paversti personažais“, – naujausią premjerą pristatydamas teigia autorius ir viliasi, kad tie personažai gyvuos ir toliau vystant programą.

Dominykas Vaitiekūnas

Pasak Dominyko, albumas vadinsis taip, kaip ir naujausia daina – „100 AŠ“. Atlikėjas žada, kad tai bus šmaikšti autobiografinė muzika apie ne visada sėkmingą bandymą rasti susitarimus tarp skirtingų savo „aš“. Tai programa apie absurdišką, kartais juokingą vidinį dialogą ir personažus, kurie neleidžia ramiai miegoti. Būsimajame albume netruks tiek rimtų, tiek ir ironiškų, ar net tokių dainų, kuriose galima bus iš savęs su meile pasijuokti – ir kaip mes save kartais be reikalo baram, ir kaip „šmutkes“ neaišku kokiai juodai dienai kaupiam.

„Artimiausią pusmetį pristatydamas savo kūrybą esu suplanavęs mažiausiai 3 naujų dainų vaizdo klipų premjeras, balandį pasirodyti turėtų ir visas albumas „100 AŠ“. Prieš šios vasaros LGBT eitynes plačiau pasvarstysiu, kiek iš stereotipų apie gėjus tinka ir man. Pakeliui pasidalinsiu savo pamąstymais apie vidinį kritiką, nuolat persidirbantį žmogų, burbančią tetą savo viduje ir kitus personažus. O pavasarį pakviesiu jus, kartu atšvęsti savo įvairovę ir netobulumą programos „100 AŠ“ pristatyme“, – teigia atlikėjas ir žada scenoje pasirodyti su gyvo garso grupe.

Dominykas Vaitiekūnas

„Savęs priėmimas – labai ilga kelionė, kurios išvykos taškas visada yra sprendimas save sąžiningai pažinti. Mano nuomone, save priimti galima tik einant į akistatą su pačiais nepatogiausiais savo „aš“ ir užuot juos ignoravus, pabandyti su jais susitarti“, – pristatydamas dainą teigia atlikėjas ir linki apkabinti visus savo vidinius demonus, nes „ir jiems reikia meilės. Dėl to jie ir šėlsta“.

Programos ir 100 AŠ vaizdo klipo kūrybos procesą remia Asociacija LATGA ir Asociacija Agata. Dainą „100 AŠ“, kurią Dominykas kūrė drauge su Rolandu Venckiu-Innomine ir Kęstučiu Vaitkevičium, galima išgirsti čia:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės