„Grįžimas namo yra svarbus kiekvienam, tai – labai šiltas ir laukiamas momentas! Juk namai – kad ir kur tai būtų – ypatinga vieta, kurioje tavęs laukia ir ilgisi“, – sako „Biplan“ muzikantai. „Neabejojame, kad šioje dainoje kiekvienas atras kažką šilta ir artima.“

Biplan | Sveikas sugrįžęs namo:

Naujausią „Biplan“ vaizdo klipą „Sveikas sugrįžęs namo“ režisavo Eimantas Belickas. Klipo operatorius – Algirdas Vaičaitis, montažą ir postprodukciją taip pat atliko Eimantas Belickas, rašoma spaudos pranešime.

„Eimantas – labai talentingas žmogus ir ilgametis mūsų draugas“, – sako muzikantai. „Turbūt tiek, kiek esame „Biplan“, tiek esame ir pažįstami. Kartu grojome, įrašinėjome „Biplan“ dainas, bet kaip su klipo režisieriumi teko dirbti pirmą kartą.“

Anot „biplanų“, vaizdo klipo režisieriui pavyko perteikti tą šilumą, kurią grupė sudėjo į dainą, pavyko pagauti tą pozityvų jausmą ir jį perteikti vaizdu. Dalis klipo scenų nufilmuota dronu, o jose – gerai pažįstami Vilniaus Senamiesčio vaizdai iš paukščio skrydžio.

Biplan

Ypatingas klipo „veikėjas“ – popierinis lėktuvėlis, taip pat simbolizuojantis grįžimą namo. Pasak muzikantų, lėktuvai mums dažnai asocijuojasi su grįžimu namo, o šįkart dar ir sumaniai atspindi dainos „Sveikas sugrįžęs namo“ žodžius – emociškai svarbią sceną, apdainuotą kūrinyje, kai leidžiasi lėktuvas, ratai paliečia žemę ir keleiviui šypsosi stiuardesė.

Grupė džiaugiasi, kad klipe nusifilmavo didžiulis būrys žmonių, nuo mažų vaikų ir jauniausio 4 metų „aktoriaus“ Kasparo iki mielo senjoro vardu Stasys. Tai ne profesionalūs aktoriai, tačiau savo vaidmenis jie atliko puikiai ir padėjo perteikti pozityvios dainos kuriamas emocijas.

„Sveikas sugrįžęs namo“ – jau ketvirta nauja daina, kurią grupė pristato nuo savo paskutinio albumo – koncertinio įrašo „Džiaze tik merginos (Live)“. Per pusantrų metų grupė taip pat išleido ir vaizdo klipais pristatė kūrinius „Mėlynos akys“, „Vasara nesibaigs ir „Kalėdos“.

Naujausias singlas „Sveikas sugrįžęs namo“ jau skamba radijo stočių eteryje, o nuo kito penktadienio bus pasiekiamas ir visose skaitmeninėse muzikos platformose. Naujus „Biplan“ kūrinius ir gerai žinomas grupės dainas gyvai galima išgirsti artimiausiose koncertuose – lapkričio 26 dieną „Kauno Oazėje“ ir gruodžio 4 dieną klube „Vakaris Vilnius“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės