Gyvenimas – parodomasis šou

Kaip teigia ilgametę patirtį scenoje ir šou pasaulyje turinčios atlikėjos, ši daina – žinutė, klausytojams apie iškreiptus meilės bei gyvenimo standartus socialinėse medijose.

„Šiais laikais socialiniuose tinkluose matome ir dažnas mūsų kuriame gražų savo gyvenimo bei santykių viršelį, savotišką savojo gyvenimo avatarą socialinėse medijose, taip užsimiršdami ir tą nuspalvintą gyvenimą perkeldami į realų savo gyvenimą, kuris tampa daugiau parodomuoju šou. Taip įnešame į savo gyvenimą daug netikrumo, kuris galiausiai pradeda mus slėgti. Mes, moterys, su patirtimi šou pasaulyje, todėl labai norėjosi tą žinutę ištransliuoti savo gerbėjams ir perduoti, kad mūsų gyvenimui ir santykiams labai reikia tikrumo bei nuoširdumo“, – dainos prasme dalijosi grupės narė ir vadybininkė Ingrida Martinkėnaitė.

Muzikiniame klipe – milijonus sekėjų turintis motoakrobatas

Kaip teigia grupės narės, ši daina, kurios autorius – Arvydas Martinėnas (Vudis) buvo įrašyta dar prieš metus, tačiau savo karjeros zenitą išgyvenančios atlikėjos per darbų gausą nerado laiko jos klipo kūrimui. Tačiau bendradarbiavimas su atlikėju Gabrieliumi Vageliu ir išleistas vaizdo klipas su juo, įkvėpė grupės nares galų gale išleisti ilgai brandintą dainą bei įvilkti ją į spalvingą ir šokio dinamika apipintą vaizdo klipą. Vaizdo klipo idėja ir įgyvendinimas buvo patikėtas prodiuseriui Aurimui Šidiškiui.

„Gan retai leidžiame naujas dainas, keliame sau ir dainoms aukštą kartelę, kruopščiai atsirenkame ir tikrai laukiame dainos, kuri užkabintų, neštų prasmingą žinutę ir rastų atgarsį visų širdyse. Ne mažiau svarbu ir profesionali komanda šalia, kuri padėtų įgyvendinti dainą ne tik muzikaliai, bet ir vizualiai“ , – kalbėjo. I. Martinkėnaitė.

Muzikinis klipo filmavimas buvo intensyvus ir vyko dviejose Vilniaus lokacijose, su pasiruošimu truko beveik 18 valandų. Išskirtinį muzikinį klipą įgyventi grupės narėms padėjo australų kilmės gitaristas Orestis, Karibų jūros salos kilęs hip hop šokėjas Hubertas, o vaizdo klipe įspūdingus triukus ant motociklo atliko garsus motoakrobatas Šarūnas Kezys. Milijonus sekėjų socialinėse medijose turintis motoakrobatas dar 2018-aisiais Jungtiniuose Arabų Emyratuose tapo Guinnesso rekordininku – per minutę ant vieno motociklo rato sugebėjo apsisukti net 36 kartus.

Vaizdo klipo, kuriame norėjosi daug šokio judesių, padėjo įgyvendinti profesionalus choreografas Šarūnas Kirdeikis, grupės narių stilių kūrė stilistė Gabija Mikalauskaitė.

Svajonė dainuoti – stipresnė už ego

Kaip teigia I. Martinkėnaitė, per 19 metų scenoje grupė išgyveno ir šilto, ir šalto, tačiau jų atkaklumas, darbas ir svajonė dainuoti buvo stipresnė, nei asmeninės grupės narių ego apraiškos.

„Tikrai buvo ir gana tylių metų, kūrėme šeimas, auginome vaikus, bet noras dainuoti ir pagarba viena kitai mums leido išlikti ir vėl sugrįžti su nauja jėga į sceną. Tikrai per tiek metų dirbant, o kai kada net ir ištisas vasaras koncertų metu gyvenant drauge, teko priminti savo ego, kad reikia leisti viena kitai pasireikšti, neužgožti, skatinti, palaikyti bei išlaikyti draugiškumą. Dabar jau iš žvilgsnio galime vieną kitą suprasti, kada vienai reikia išsikalbėti, o kada – patylėti. Tad galime drąsiai sakyti, kad draugystės egzaminą išlaikėme ir mums tai šiandien duoda vaisių, kuriais džiaugiamės“, – grupės sėkmės paslaptimi dalijasi I. Martinkėnaitė ir priduria, kad jau kitais metais narės savo gerbėjams ruošia ypatingą koncertą, kuris vainikuos jų 20-ies metų draugystę scenoje.

Vienintelis koncertas Vilniuje

Ryškiausia ir populiariausia merginų grupė Lietuvoje „69 Danguje“ vasaros pasirodymus užbaigs vieninteliame šiais metais koncerte Vilniuje su gyvo garso grupe. „Vasaros terasoje“ vyksiančiame koncerte „Kartu“ pasirodys visos keturios grupės narės – Karina Krysko, Ingrida Martinkėnaitė, Goda Alijeva ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Kartu jos atliks ne tik hitais tapusias savo dainas, pristatys naujausią vasaros hitą „Aš prašau“, bet ir scenoje kartu su Gabrieliumi Vageliu atliks naują bendrą dainą „Jei leisi“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją