Pirmieji akordai, ant scenos pasirodė Adamas Lambertas. „We will we will rock you“, – kelis kartus pakartojo atlikėjas ir nuskambo pirmoji koncerto daina.

Skambant „Another One Bites The Dust” minia kaip reikiant įsisiautėjo. „Galit ir dar geriau“, – šaukė Adamas.

Scenoje netrūko vaizdo ir technikos netikėtumų. Lazerių, dūmų, šviesų ir 3D šou žiūrovus sužavėjo nuo pirmų akimirkų, o dainą „Killer Queen“ Lambertas atliko ant didžiulės scenoje pasirodžiusios galvos.

„Sveiki, susipažinkit, tai Frenkas. Jis visą dieną prilipęs man prie užpakalio. Ar jūs gerai nusiteikę?“, – klausė atlikėjas.

„Noriu padėkoti dviem legendom, su kuriais dabar esu ant scenos. Brianas May'us ir Rogeris Tayloras, ponios ir ponai, - scenos vilkus pristatė Adamas. Minia legendinius grupės narius pasitiko gausiais šūksniais ir aplodismentais.

„Kiekvieną kartą lipdamas ant scenos, jaučiuosi pagerbtas, kad galiu būti prie šių žmonių. Žinau, kad daugelis iš jūsų mano „jis ne Fredis“. Ponios ir ponai, neįmanoma pakeisti vieno vienintelio Dievo – Fredžio Mercury. Aš toks pat jo fanas, kaip ir jūs“, – sakė A. Lambertas.

„I Want It All“ – hitas, kurio metu kilnojosi „Žalgirio“ arenos stogas. Susirinkusieji tiesiog šėlo kartu su „Queen“ nariais.

Grupės gitaristas May'us atliko kai ką, kas gerokai sujaudino ir taip puikiai nusiteikusią publiką. Atsinešęs kamerą su asmenukių lazda, įsiamžino milžiniškoje visos arenos asmenukėje.

„Ši lazda iš tikrųjų nėra skirta fotografuoti save. Ji skirta tam, kad įamžintum nuostabias vietas, kuriose apsilankei. Čia nuostabu“, – Lietuvos publiką gyrė legendinis gitaros virtuozas.

Jei kažkam arenoje dar trūko griausmingų roko ritmų, tai būgnininkui Rogeriui Taylorui atlikus solo partiją, tokių veikiausiai neliko.

Skambant „Bohemian Rhapsody“, scenos ekrane pasirodė ir pačio Fredie Mercurio bei kitų grupės narių atvaizdai iš legendinių 70-ųjų. Dar kartą ekrane atgimęs Fredis pradėjo improvizuoti kartu su publika.

Eikit velniop“, – ištarė Fredis ir nuskambo koncerto pradžioje išgirtas „We Will Rock You“.

„We Are The Champions“ kulminavo koncertą Kaune: fonfaros, auksinė karūna ir „Queen“ simbolis. Konfeti lietus nusėjo visą areną, o ant scenos netikėtai atsidūrė Lietuvos vėliava. Tokio galingo koncerto Kaunas jau senai nebuvo girdėjęs.

Prieš prasidedant koncertui, organizatoriai informavo, kad tikimasi milžiniško gerbėjų anšlago ir jų prognozės pasitvirtino – „Žalgirio“ arena buvo sausakimša. Tarp žiūrovų galima buvo sutikti vokiečių, lenkų ir kitų svečių iš kaimyninių šalių.

Trečiadienį vėlai naktį, likus valandai iki vidurnakčio, Lietuvą pasiekė grupės „Queen“ tehniką gabenantys sunkvežimiai, Kauno „Žalgirio“ areną apsupo 19 sunkiųjų tralų, kuriais buvo atvežta legendinės britų roko grupės koncertui reikalinga garso ir šviesos aparatūra.

Ketvirtadienį į Lietuvą atvyko ir patys muzikantai. Roko žvaigždės apsigyveno Vilniuje įsikūrusiame „Kempinski“ viešbutyje.

„Queen“ yra viena geriausių grupių populiariosios muzikos istorijoje: pasaulyje parduota per 300 mln. jos įrašų. 1990 m. grupei buvo įteiktas specialus apdovanojimas už nuopelnus britų muzikai, o 2001 m. „Queen“ buvo įtraukta į „Rock‘n‘rollo šlovės muziejų“.

Roko muzikos grupė per savo gyvavimą pardavė šimtus milijonų albumų, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių pačių svarbiausių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė aukščiausias „topų“ vietas. Gausybė ištikimų gerbėjų, kurie „Queen“ žavisi ir šiandien, įrodo – tai viena žymiausių visų laikų grupių. Net ir po tragiškos vokalisto Freddie Mercury mirties „Queen“ išlieka vienu labiausiai mylimų muzikos kolektyvų.

Pastaruosius keletą metų grupės vokalistas yra jaunas ir talentingas amerikiečių dainininkas Adamas Lambertas, išgarsėjęs dar prieš „Queen“ kvietimą prisijungti. Kartu su originaliais grupės Adamas pirmą kartą pasirodė 2009-aisiais – muzikinio TV šou „American Idol“ finale. Po to jie kartu grojo „MTV Europe“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje. Netrukus A.Lambertas tapo nuolatiniu „Queen“ pasirodymų dalyviu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (258)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės