„Pasaulyje sukuriama daugybė siaubo filmų, tačiau jie niekuo nesiskiria nuo kitų. Mes norėjome pakilti į kitą lygą. Padaryti kai ką kitokio. Todėl internete nerasite daug informacijos apie „Šešėlių namus“. Jūs tiesiog ateisite į kino teatrą ir išeisite iš jo pražilę“, – sako režisierius Sergio G. Sanchezas ir atsisako atsakyti į kitus gerbėjus intriguojančius klausimus. Kūrėjas įsitikinęs, kad čia nėra apie ką kalbėti – siaubo žanro mėgėjai tiesiog privalo filmą pamatyti savo akimis.
Siaubo trileris „Šešėlių namai“ pasakoja istoriją apie tai, kaip nebeapsikentusi smurtaujančio vyro, moteris su keturiais vaikais pagaliau nuo jo pabėga iš Didžiosios Britanijos į Ameriką. Tačiau tolima kelionė netrukus ji miršta nuo neaiškios ligos. Prieš mirtį moteris savo vyriausiam sūnui Džekui (aktorius George‘as MacKay‘us) prisako nuslėpti jos mirties faktą nuo valdžios atstovų, iki kol jam sukaks 21-eri. Motina bijo, kad pagal įstatymą be priežiūros likę vaikai bus grąžinti smurtaujančiam tėvui. Džekas, ir pats norėdamas išvengti tokio scenarijaus, pažada išpildyti paskutinį motinos norą.
Apie keturių vaikų gyvenimą be suaugusiųjų atokiame name nuošalioje vietovėje nežino niekas, išskyrus pora metų už Džeką jaunesnę kaimynę Elę (aktorė Anya Taylor-Joy), kurią su Džeku sieja romantiniai jausmai. Viskas atrodo ramu ir vaikai ima tikėti, kad jų nelaimės pagaliau baigėsi.
Būtent šiuo momentu filmo veiksmas netikėtai peršoka trim mėnesiais į priekį. Namas pasikeitęs: antras jo aukštas užmūrytas, gausūs veidrodžiai uždangstyti arba visiškai išnešti. Vaikai, paklaikę nuo vienatvės, tvirtina, kad name apsigyveno piktoji dvasia. Pamažu, kadras po kadro, filmo kūrėjai atskleidžia pastarųjų trijų mėnesių istoriją. Šiurpinančią istoriją, kurios paskutinė, finalinė detalė apstulbins netikėtumu ir sukrės iki širdies gelmių.
Draminis siaubo filmas „Šešėlių namai“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 24 dieną.
Filmo anonsas:
Paltanavičius – apie išsiderinusią gamtą: atsakymas, kodėl taip nutiko – mums prieš akis nuotraukų galerijoje – įspūdingi pavasarėjančios Lietuvos vaizdai (5)
Filmo „Sūnus“ recenzija: jautri drama apie tėvystės spragas ir jauno žmogaus depresiją
2020 metais talentingas prancūzų teatralas Florianas Zelleris į didžiuosius kino ekranus perkėlė...
„Oskaro“ nominantas Hugh Jackmanas apie atmosferą filmo „Sūnus“ filmavimuose: man prireikė psichologo
„Tai buvo labai sudėtinga. Ypatingai sunku emociškai“, – pasakoja „Oskaro“ nominantas...
Keanu Reevesas vėl grįžta kaip pagrindinis „Džonas Vikas 4“ herojus: filmavimai pareikalavo ypatingo pasiruošimo
2014-aisiais metais pirmą kartą Džoną Viką įkūnyjęs Keanu Reevesas jau šį penktadienį,...
Neįtikėtini dalykai, nutikę „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje: netrūko įvairiausių kvailysčių ir nemalonių įvykių
„Sostų karų“ („Game of Thrones“) filmavimo aikštelė neabejotinai buvo labai įdomi...
Kino juostos „Asteriksas ir Obeliksas: drakonų imperija“ recenzija: prasčiausias filmas serijoje
Praėjus vienuolikai metų nuo paskutinio Asterikso ir Obelikso nuotykio kine, atėjo metas naujam...
Top naujienos
Prekybos vietose plinta pirkėjų kvailinimas: kol nusižengusių – dešimtys, Lietuvoje nubausta vos viena įmonė „Tvari Lietuva“ tyrimas (1)
Europos Sąjungoje (ES) ir Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad „ žaliasis smegenų plovimas “...
Prie Seimo – didžiulis ūkininkų protestas: reikalauja ministro pasitraukimo (3)
Ketvirtadienį Vilniuje , šalia Seimo, prasidėjo didelė ūkininkų protesto akcija. Ji rengiama...
Šimonytė: daviau sau pažadą mažiau komentuoti Nausėdos pasisakymus
Kalbėdama apie prezidento raginimus atsistatydinti Laisvės partijos, įsisukusios į skandalą dėl...
Tamašunienė paaiškino, kodėl neleista išvežti rinkimų dokumentų iš Vilniaus rajono (10)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narė Rita...
Po Šoigu žingsnio JAV žodžių nebesirinko
Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo tarybos atstovas Johnas Kirby pavadino absurdišku Rusijos...
Siaurėja Rusijos tariamų draugų ratas: valstybės, kurios iki šiol nepasmerkė Putino veiksmų
„Vakarų planai izoliuoti Rusiją apsupant ją apsaugine juosta patyrė fiasko. Ir toliau palaikome...
Prisipažino feisbuke: skirtingose Laisvės partijos kuruojamose ministerijose įdarbintos pusseserės (8)
Užbėgdama įvykiams už akių, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė...
Apie naują pramogą šalia Kaišiadorių žmonės sužino iš lūpų į lūpas: įspūdingo dydžio parke – beveik 100 perlinių danielių
Kaišiadorių rajono miškuose gyvenantis jaunasis ūkininkas Karolis įkūrė ir plečia perlinių...
Vašingtonas: nuo šiol Kinijos nebegalime laikyti nešališka (4)
Putino generolai trečiadienio naktį ir rytą įsakė surengti dar vieną antskrydį į Ukrainą. Per...
Karas Ukrainoje. Ukraina: didysis rusų puolimas žlugo analitikai: Rusijos kariuomenė staiga pakeitė savo prioritetus
Rusijos kariuomenė gerokai sulėtino savo puolimą prie Bachmuto ir sutelkė pastangas į manevrus...