Filmą pristatantis anonsas atskleidžia, ko aktoriaus gerbėjai gali tikėtis iš naujosios „airio“ komedijos. Komedijoje „Karas su seneliu“ Robertas De Niro vaidina senelį Edą, vis sunkiau funkcionuojantį staigiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame net maisto parduotuvės kasininkus keičia savitarnos kasos aparatai. Jo dukra Selė (akt. Uma Thurman), gyvenanti su vyru ir dviem vaikais, pasiūlo senelį priimti į savo namus, tačiau Edui teks dalintis kambariu su anūku Peteriu (akt. Oakes Fegley).

Kurį laiką dar kentėjęs, Peteris galiausiai nusprendžia padaryti bet ką, kad išvytų senelį iš namų. Pasitaręs su draugais, anūkas savo seneliui paruošia iš proto vedančią išdaigų programą.

Bet senelio vaidmenį atliekantis Robertas De Niro – ne iš kelmo spirtas: taip lengvai pasiduoti jis neketina, tad namuose kyla tikrų tikriausias karas. Kol anūkas tariasi su mokyklos draugais, kokie pokštai išvarytų senelį iš jo kambario, garsaus aktoriaus veikėjas nusamdo kitus senelius, kad padėtų jam įgyvendinti atsakomąsias išdaigas.

Komedijos „Karas su seneliu“ anonso pabaigoje Robertas De Niro atsibunda viduryje nakties, nes pajunta greta lovoje gulinčią didžiulę gyvatę.

Filmo prodiuserė Rosa Peart paskelbė pranešimą apie filmą, kuriame sakė: „Karas su seneliu“ yra meilės vaisius, nes knygą, pagal kurią sukurtas filmas, man perskaitė ir pareklamavo mano tuometinis aštuonerių metų sūnus Tre. Šis filmas yra tikra šeimos istorija.“ Komedija „Karas su seneliu“ yra sukurta pagal 1984 m. rašytojo Roberto Kimmel išleistą to paties pavadinimo romaną vaikams.

Filmo režisierius Timas Hillas („Garfildas 2“, „Alvinas ir Burundukai“) pritardamas prodiuserei paaiškino, kaip jie norėjo sukurti filmą, kuriuo galėtų mėgautis bet kokio amžiaus žiūrovai. Jis taip pat džiaugiasi, jog šis projektas leido naujos kartos jaunuosius aktorius supažindinti su išskirtinai talentingu aktoriumi Robertu De Niro.

Holivudo žvaigždžių kupiname filme taip pat vaidina aktoriai Christopheris Walkenas, Laura Marano, Uma Thurman, Jane Seymour, Robas Riggle bei Cheech Marin.

Komedija „Karas su seneliu“ Lietuvos kinuose nuo rugpjūčio 28 d.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės