Tai keturių meilės istorijų popuri, nufilmuota Romoje bei Vatikane.

Juostoje, po penkerių metų pertraukos, vėl vaidina pats W.Allenas. Joje taip pat pamatysime Roberto Benignį, Penelope Cruz ir daugybę kitų naujų, perspektyvių ir jau ne kartą režisieriaus juostose vaidinusių aktorių. Eismą Romos gatvėse reguliuojantis ir viską, kas vyksta aplink komentuojantis policininkas, tampa pagrindiniu jausmingos ir šmaikščios juostos vedliu. Skambant nuotaikingai džiazo melodijai pradedama pasakoti pirmoji iš keturių istorijų.

Ji – apie pasaulinio garso architektą Džoną, kuris nostalgijos vedamas grįžta į savo jaunystės laikų miestą Romą. Ten susipažįsta su jaunu architektu Džonu ir jo mylimąja Sale. Susidraugavusios trijulės santykiai komplikuojasi, kai trumpų atostogų į Romą atvyksta geriausia Salės draugė ir aktorė Monika. Jos žavesys veda iš proto kiekvieną vyrą.
Antra istorija – apie į sužadėtuvių šventę susirinkusius jaunuosius ir jų tėvus. Jaunosios tėtis sužino, kad jaunojo tėtis turi operos dainininko talentą ir skuba organizuoti jo gastroles Amerikoje.

Situacija tampa anekdotiška supratus, kad italui puikiai dainuoti sekasi tik duše. Trečia novelė pasakoja apie visai neseniai susituokusią porą ir nesusipratimus, į kuriuos ji patenka po to, kai Romoje leidžia laisvalaikį atskirai. Milė atsitiktinai sutinka ir neatsispiria pagundai artimiau pabendrauti su mėgstamiausia kino žvaigžde, o Antonijaus namus aplanko adresą supainiojusi elitinė prostitutė Ana. Kai per anksti užsukę giminaičiai aptinka juodu kompromituojančioje situacijoje, Antonijui tenka gelbėtis ir pristatyti laisvo elgesio merginą kaip savo žmoną.

Ketvirtoje istorijoje pasakojama apie niekuo neišsiskiriantį italą Leopoldo, sugebėjusį išgarsėti per vieną naktį. Jį pradeda persekioti paparacai, autografų medžiotojai tyko jo prie namų, geltonosios spaudos žurnalistai aiškinasi jo pusryčių valgiaraštį, o seksualiausios merginos siūlosi permiegoti. Vyruko galva tiesiog plyšta nuo milžiniško dėmesio. Ar jis sugebės suvaldyti netikėtai užklupusią šlovę?

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės