Karjera apipinta magija

Vieną pirmųjų, ryškiausių savo karjeros vaidmenų A. Shaffer atliko kultinėje juostoje „Haris Poteris ir Netikras princas“, įkūnijusi šarmingą ir nuotaikingą Grifų Gūžtos studentę Romildą Vaine (orig. Romilda Vaine). Po sėkmingo pasirodymo, vaidybą ji tęsė ir kituose dvejuose poteriados filmuose – „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ pirmojoje bei antrojoje dalyje, rašoma spaudos pranešime.

Karjerą pradėjusi magijos personažų pasaulyje, nuo jo aktorė neatitolo ir toliau. 2018 metais „Netflix“ paskelbė, kad A. Shaffer įkūnys burtininkę Triss Merigold tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje iki šiol viename žiūrimiausių serialų „Raganius“.

„Kaip ir kasmet, svečių renginiui paiešką pradedame apklausdami „Comic Con Baltics“ bendruomenę – renginio dalyvius ir gerbėjus. Tarp populiariausių serialų apklausoje šiemet dominavus „Raganiui“, ėmėme kontaktuoti su įsimintiną vaidmenį seriale turinčių aktorių agentais. Nors derybos su A. Shaffer užtruko ne vieną mėnesį, labai džiaugiamės jos atvykimu. Aktorė gali pasigirti įkūnijusį ne vieną charizmatišką personažą, tad neabejojame, jog renginio metu ji galės papasakoti tikrai daug įdomybių iš kultinių projektų užkulisių“, – sako Tomas Vievesis, vienas iš „Comic Con Baltics“ organizatorių.

Kartu su mega žvaigždėmis

Aktorė seriale „Raganius“ vaidina nuo pirmojo sezono ir yra pasirodžiusi devyniuose iš šešiolikos epizodų. Artėjančių metų pavasarį planuojamas trečiojo sezono startas, kuriame A. Shaffer įkūnijamas personažas turėtų tapti dar ryškesniu.

„Susitikę su aktore renginyje „Comic Con Baltics 2023“ lankytojai turės galimybę išgirsti dar visai karštus įspūdžius iš trečiojo serialo sezono“, – sako T. Vievesis.

Vaidmuo „Hario Poterio“ filmuose suteikė galimybę dar labai jaunai aktorei išbandyti save kartu su to meto mega žvaigždėmis – Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Alan Rickman ir kitais, o „Raganiaus“ filmavimo aikštelėje A. Shaffer dirba su tokiomis filmų bei televizijos įžymybėmis kaip Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey.

Atvyksta spalį

Aktorystę A. Shaffer mėgo jau vaikystėje – nuo ankstyvų mokyklos dienų. Būdama paauglė būsima aktorė įstojo į scenos menų centrą. Atranka į filmą „Haris Poteris ir Netikras princas“ buvo antroji jos gyvenime, o iš karto po jos moteris iškilo į didžiąją sceną.

Tarp kitų garsių A. Shaffer projektų – BBC „Dr Who“ serijai priklausantis serialas „Class“, kur ji pasirodė kaip Rachel, kanalo „Leila ITV“ filmas „Fearless“, Ruby Button filmas „Hollyoaks“ ir „Emma BBC 3“ komedija „Cuckoo“. 2018 metais aktorė debiutavo teatre atlikdama pagrindinį vaidmenį spektaklyje „Daisy Pulls It Off“ Londone.

Su gerbėjais Lietuvoje aktorė susitiks spalio 21-22 dienomis, renginio „Comic Con Baltics 2023“ metu, „LITEXPO“. Renginio lankytojai turės galimybę ne tik išgirsti A. Shaffer pasakojamas istorijas ar užduoti norimus klausimus, bet ir kartu nusifotografuoti ar net gauti aktorės parašą.

Spalio 20-22 dienomis vyksiančio „Comic Con Baltics 2023“ metu lauks dar dešimtys ryškių filmų, televizijos, internetinių komiksų, vaizdo žaidimų ir kitų žvaigždžių, o „LITEXPO“ erdvės pavirs į tikrą populiariosios kultūros visatą. Joje – naujausių kompiuterinių žaidimų bei technologijų pristatymai, didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas, naujausių filmų pristatymai, pranešimai ir diskusijos, interaktyvi šeimų bei daug įdomybių pasiūlysianti prekybininkų erdvė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją