„Filme surinkta tikra superkomanda – trys „Oskarų“ laimėtojai: B. Affleckas, Jeremy Ironsas, J.K. Simmonsas ir net keturi nominantai – A. Adams, Willemas Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenbergas. Tad reginys bus pribloškiantis – galėsite mėgautis ir scenarijaus vingiais, ir profesionalia vaidyba“, – filmo platintojų pranešime spaudai sako režisierius Zackas Snyderis.

„Filme pamatysime visai kitokį Betmeną. Anksčiau jis buvo kupinas pagiežos Supermenui, o čia jis labiau heroiškas, stengiasi išgelbėti žmones ir suburti komandą, kuri išgelbėtų pasaulį“, – apie savo herojų pasakojo B. Affleckas.

Tokių kino hitų kaip „300“, „Žmogus iš plieno“ bei „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ kūrėjo Z. Snyderio režisuotoje juostoje pamatysime, kas vyksta po to, kai žūva Supermenas.

Nesavanaudiškas ir didvyriškas Supermeno pasiaukojimas gėrio vardan grąžino Betmeno tikėjimą žmonija. Praėjus keliems mėnesiams po tragiškai pasibaigusio jo ir Supermeno susirėmimo („Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“), kaltės graužiamas Briusas Veinas (aktorius B. Affleckas) gauna progą ištaisyti savo padarytą klaidą. Žmonijai grasinti ima naujas paslaptingas priešas ir jo vedama demonų armija.

Supratęs, kad vienas naujos grėsmės neatrems, Betmenas ima rinkti kitus superherojus, kad kartu užkirstų kelią galingajam priešininkui. Šalia Briuso Veino stoja Nuostabioji Moteris (Gal Gadot), Akvamenas (Jasonas Momoa), Blyksnis (Ezra Milleris) ir Kiborgas (Ray‘us Fisheris). Teisingumo Lyga pakyla į kovą.

„Man didžiulė garbė papildyti šią supervyrų kompaniją ir įnešti į ją kiek kitokios energijos. Nenuvertinkite moterų, jos gali kur kas daugiau, nei manote“, – per vieną iš filmo pristatymų kalbėjo šią vasarą daugeliui superherojų nosį populiarumu nušluosčiusi „Nuostabioji moteris“ G. Gadot.

Garsiausius superherojus į vieną filmą suvienysiantis veiksmo trileris „Teisingumo lyga“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo lapkričio 17 dienos.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės