„Taip nutiko ne tik dėl stiprių veiksmo scenų, ekrane praliejamo kraujo, bet ir necenzūrinės leksikos. Pasiruoškite tam, ką galėsite išvysti toli gražu ne visuose trileriuose“, - intriguoja filmo kūrėjai.

Įspūdingam bei įsimintinam finalui buvo pasiruošęs ir pats D. Washingtonas, rašoma pranešime spaudai.

„Jei jau baigti šią trilogiją, tai įspūdingai, su didžiuliu trenksmu. Kitaip nematau prasmės. „Ekvalaizeris“ visuomet garsėjo brutualumu, tačiau jį kaskart galima pateisinti. Mano herojus šiame pasaulyje turi misiją ir ta misija yra kerštas tiems, kurie to nusipelnė“, - mįslingai kalba Holivudo žvaigždė.

Trileryje „Ekvalaizeris 3: paskutinė kova“ buvęs jūrų pėstininkas ir specialusis agentas Robertas Makolas (akt. D. Washingtonas) trokšta vienintelio dalyko: ramybės. Siekdamas užsimiršti, Robertas išvyksta iš Amerikos ir apsigyvena pietų Italijoje. Nuostabi gamta bei geraširdžiai ir nuoširdūs vietos gyventojai Makolą veikia kaip vaistai. Jis pamažu apsipranta su naujaisiais namais ir susiranda draugų.

Tačiau pietų Italijoje veikiančios vietinės mafijos čiuptuvai apraizgę kiekvienus namus – taip pat ir naujųjų Roberto draugų. Pamažu išsiaiškinęs tikrąją situaciją, apie kurią iš pradžių nelabai kas nori kalbėti, Makolas nemato kitos išeities, kaip prisiminti savo senuosius įgūdžius ir pabandyti padėti žmonėms, kurie jam tapo tokie brangūs.

Tad kokia bus toji pabaiga ir kas nugalės? Tai išvysime jau visai netrukus – nuo rugsėjo 1 dienos, kino teatruose, į kuriuos atkeliauja filmas „Ekvalaizeris 3: paskutinė kova“.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją