„Pats lankiau dziudo treniruotes nuo dešimties ir augau su Bruce‘o Lee filmais. Todėl svajojau, kad mano kuriamos juostos savo veiksmo scenomis taptų kaip meno kūriniai. Ir tada ekranuose pasirodė „Matrica“, kuri visiems laikams pakeitė mūsų supratimą apie tai, jog žiaurios scenos taip pat gali būti parodomos skoningai, lyg tam tikras šokis. Nuo tada svajojau sukurti kažką, kas tai pranoks“, – pasakojo filmo režisierius Chadas Stahelskis, kuris pats kaip kaskadininkas filmavosi juostoje „Matrica. Prisikėlimas“.

Pasak jo, veiksmo scenos ir turi būti filmuojamos kaip tam tikras šokis, išlaikant ritmo ir vaizdo sintezę, rašoma pranešime spaudai.

„Pastebėkite, kaip tokiose scenose juda kadrai. Čia ir slypi visa sėkmės paslaptis – viskas turi idealiai derėti. Ką turiu galvoje? Ateikite į kino teatrus ir patys pamatykite“, – šypsosi Ch. Stahelskis.

Režisierius teigė, jog siekiant tikslo, svarbiausia pasirinkti tinkamą ir viena kryptimi žvelgiančią komandą, o čia pirmu smuiku griežė juostos žvaigždė Keanu Reevesas.

“Filmavimų net negaliu pavadinti darbu, tai daugiau malonumas, kuris kainuoja daug prakaito. Tačiau kai pamatai rezultatą, supranti, kad buvo verta kiekvienos mėlynės, kiekvienos sunkios dienos”, - sakė K. Reevesas.

Trečiosios „Džono Viko“ dalies pabaigoje jis buvo sunkiai sužeistas, tačiau išgyveno ir sudarė sąjungą su taip pat gerokai aplamdytu buvusiu nusikaltėlių bosu, kurį įkūnijo Laurence‘as Fishburne‘as. Kadangi neveiksminga pasirodė net ir 14-os milijonų dolerių premija už Viko galvą, Aukščiausioji samdomų žudikų Taryba pamažu ima netekti kantrybės.

Džonui sugalvojus naują planą, kaip nugalėti Tarybą, jo kelias į šį tikslą nusidrieks per Niujorką, Paryžių, Osaką ir Berlyną, visur palikdamas sodrų kraujo ir neišvengiamos lemties pėdsaką.

Kuo visa tai baigsis, išvysime veiksmo filme „Džonas Vikas 4“ Lietuvos kino ekranuose jau nuo kovo 24 dienos.

Filmo anonsas: https://youtu.be/vBkVD_mImLU

Embed kodas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės