„Tą dieną, kai Adamas sutiko su mumis susitikti dėl vaidmens vadiname viena geriausių gyvenime. Norėjome juostoje matyti būtent jį“, - prieš premjerą teigė filmo kūrėjai.

„Pasiūlymą gavau per pirmąją COVID-19 bangą, kai dar nei vienas nežinojome, kuo tai gali baigtis. Sužinojęs apie filmo temą, supratau, kad tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, yra lyg filmo metafora. Niekada dar neteko atsidurti šalia dinozaurų, prieš kamerą laikyti ginklą, būti apsuptam tiek daug kompiuterinių efektų. Supratau, kad laikas, praleistas filmavimuose, bus nereali pramoga. Man šis projektas pasirodė įtraukiantis, nieko panašaus nebuvau regėjęs ir daręs anksčiau“, - pasakojo A. Driveris.

Garsusis aktorius pasakoja, jog tikrai nesitikėjo, jog vaizdas filmavimo aikštelėje taip pasikeis kino ekrane, rašoma pranešime spaudai.

„Kai kuriais momentais jaučiausi kvailai, na, supraskite, tu stovi prieš kameras žaliame fone ir kariauji pats su savimi, o vėliau tai virsta įspūdingomis scenomis. Iš pradžių net buvo kiek gėda, tačiau kai pamačiau, kas iš to išeina, negalėjau atsistebėti kūrėjų fantazija“, - sakė kino žvaigždė.

Juosta „65: išnykimo riba“ pasakos apie reisą, kuris nežadėjo absoliučiai jokių nemaramumų: patyręs pilotas Milsas (aktorius A. Driveris) į tolimą planetą turėjo nugabenti 35 tyrinėtojų komandą. Maršrutas aiškus, visos galimos problemos apsvarstytos ir visoms numatyti sprendimai. Ir vis tik kažkur buvo apsiskaičiuota. Priešingai bet kokiam sveikam protui, herojus su komanda kažkokiu būdu nusileido gimtojoje Žemėje, tik ne dabartyje, o prieš 65 milijonus metų.

Laivo kompiuteris pareiškia nebeatpažįstantis aplinkos. Iš pradžių pagrindinis veikėjas pagalvoja apie banalų technikos gedimą. Kuomet laivas įskrenda į netikėtą asteroidų sankaupą, pilotas tikisi, jog tai – tik nukrypimas nuo kurso. Tačiau kai asteroido pažeistas laivas priverstas tūpti ant neatpažįstamo kosminio kūno, kurio nėra jokiose duomenų bazėse, Milsas pajunta prabundant paniką.

Bandydamas jai nepasiduoti, pilotas imasi ieškoti laivu skridusių keleivių. Iš 35 jam pavyksta rasti ir atgaivinti vos vieną – paauglę Koa. Netrukus Milsas suvokia, kad, priešingai bet kokiam sveikam protui, jis kažkokiu būdu nusileido gimtojoje Žemėje, tik ne dabartyje, o prieš 65 milijonus metų. O supratus, kokie padarai tuo metu karaliavo Žemėje, Milso panika virsta siaubu.

Ar pavyks jiems grįžti atgal? Ir kuo baigsis ši kelionė? Tai pamatysime kino teatruose kovo 31 dieną pasirodysiančioje intriguojančioje juostoje „65: išnykimo riba“.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės