Renginio idėjos autorė – Alberto šeimininkė Rima Kasnauskytė, geriau žinoma kaip Rima Ciu Ciu, stilingų lietpalčių šunims kūrėja.

„Gyvenimas yra šventė, ir reikia džiaugtis kiekviena diena, nes niekada nežinai kuri bus paskutinė. Išminčiai pataria: gyvenk lyg tavo gimtadienis būtų kasdien. Mūsų Albertas tikrai tai puikiai moka daryti ir yra pasiryžęs visus to pamokyti“, – sakė Rima Ciu Ciu ir patikslino, kad linksmuolis Albertas atšventė antrąjį savo gimimą.

Šunelis yra gimęs kovo 3 d., tačiau liepos 29-ąją laiko savo tikruoju gimtadieniu. Mat prieš du metus, kai jam tebuvo keturi mėnesiai, kelionės Švedijoje metu jis netyčia paskanavo graužikams skirtų nuodų. Ir tik patyrusių, visa širdimi savo darbui atsidavusių veterinanų dėka, Albertas tą lemtingą naktį išgyveno.

Trykštantis gyvenimo džiaugsmu šunelis sulaukė viso būrio sveikintojų. Keturkojų Nemuno saloje laukė pilnas kamuoliukų baseinas, skraidančios lėkštės, lašišų tortas, gardūs užkandžiai.

Dresūros mokyklos „Reksas“ atstovai mokino, kaip mažinti šuneliams stresą, nuimti įtampą, liečiant tam tikrus jų kūno taškus. Šunų kirpyklos „Šansonetė“ meistrai kūrė šunims šukuosenas, valė jų ausytes, darė pedikiūrą. Rimai Ciu Ciu ir jos vyrui Dariui įsimintiną šventę padėjo surengti renginių organizatorė bei muzikantė, ansamblio „Duo Viola“ narė Gertrūda Beinarytė-Krunglevičienė.

Į žaismingą renginį atvyko ir garsus plaukų stilistas Karolis Murauskas kartu su savo augintine, kinų kuoduotųjų veislės kalyte Dolčyte.

Įdomu tai, kad specialiai šiai šventei K. Murauskui ir jo augintinei vienodo stiliaus medalius sukūrė žinoma aksesuarų kūrėja Irina My My.

„Kai Karolis paprašė jį ir jo „dukrelę“ Dolčytę papuošti, sumaniau, kad šeimininko ir jo augintinės aksesuarai turi derėti tarpusavyje. Karoliui sukūriau naujo dizaino ordiną su žvaigžde. Gyvūnėlių papuošalai turi būti praktiški, todėl nenaudojau aštrių detalių; apykaklė odinė, patvari, prie kurios galima prisegti pavadėlį.

Kaspinėlis ties pavadėlio tvirtinimu priduoda Dolčytei žaismingo mergaitiškumo“, – šypsodamasi sakė kūrybiniu slapyvardžiu I. My My žinoma prekės ženklo „Medalika“ įkūrėja. Du murklius auginanti kūrėja jau kurį laiką gamina papuošalus šunims, katėms, žirgams.

Drauge su vyru Rima Ciu Ciu be Alberto dar augina ir Vakarų Škotijos baltąją terjerę Diną.

„Taip, mes drąsiai save vadiname šeima. Mūsų šunys mums yra tarsi mūsų vaikai. Tie, kurie iš viso jų neturi, to nesupras, gal net pašieps. Tačiau tikrai supras tie, kurių namuose laksto keturkojai vaikučiai.

Mes nusprendėme, kad mūsų būdas tikriems vaikams auginti netinka, nes esame per daug kontroliuojantys ir valdingi, tad savo tėviškus jausmus nusprendėm išdalinti pūkuotoms meilybėms. Dina ir Albertas su mumis visur ir visada“, – nuoširdžiai sakė Rima Ciu Ciu, prieš kurį laiką atsisakiusi gerai apmokamo prestižino darbo ir nutarusi kurti lietpalčius šunims pagal individualius užsakymus.

„Tai itin reikalingas, praktiškas ir naudingas drabužis keturkojui. Net jei šuniukui nėra šalta, kai lauke lyja, tai nereiškia, kad jis mėgaujasi krentančiais lašais ant jo nugaros“, – įsitikinusi Rima Ciu Ciu.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės