aA
Perskaitę Stepheno Kingo knygą ar pažiūrėję Alfredo Hitchcocko filmą galime atsidusti su palengvėjimu, kad tai tik fantazija. Tačiau tikrai siaubingos istorijos vyksta ir realiame pasaulyje ir apie jas pranešama per žinias. Išgirdus tokias naujienas tikrai sunku atsiriboti, nes jos įvyksta ... ir taip gali atsitikti bet kam. Ir staiga nebesijauti saugus. Realus pasaulis yra baisesnis už bet kokią fantaziją. Šios penkios istorijos tai įrodo, rašo „Esquire“.
© Shutterstock nuotr.

Elisos Lam mirtis

Paskutinį kartą gyvą Elisą matė 2013 metų sausio 31 d. Los Andžele veikiančio „Cecil“ viešbučio fojė. Jauna moteris atostogavo vakarinėje JAV pakrantėje ir savo kelionę aprašė tinklaraštyje. Ji kiekvieną dieną kalbėjosi telefonu su savo tėvais. Tačiau sausio 31 d. skambučiai liovėsi. E. Lam dingo. Netrukus buvo kreiptasi į policija, atvyko jos tėvai, tačiau moters niekas nerado.

Vasarį Los Andželo policija išplatino viešbučio lifte įrengtų vaizdo kamerų įrašus, kuriuose Elisa užfiksuota prieš savo dingimą. Moteris elgėsi labai keistai, kalbėjosi su nematomais žmonėmis, žvalgėsi per durų kraštą ir vis uždarinėjo ir atidarinėjo duris. Tai, kas buvo užfiksuota tame vaizdo įraše, tik uždavė daugiau klausimų, o ne pateikė atsakymų. Tuomet būta įvairių teorijų – nuo psichozės priepuolio iki apsėdimo ir nematomų užpuolikų, kurių neužfiksavo kameros.
Maždaug tuo pat metu viešbučio svečiai ėmė skųstis dėl vandens.

„Vanduo duše buvo siaubingas, – tuomet CNN pasakojo tyrimo metu viešbutyje aštuonias dienas gyvenusi Sabina Baugh. – Kai atsukdavai čiaupą, kelias sekundes bėgo juodas vanduo, o vėliau viskas būdavo normalu.“

Vandens skonis taip pat buvo siaubingas, pasakojo moteris. „Tai buvo keistas, salsvokas, šlykštus skonis. Tai buvo labai keistas skonis. Sunkiai galiu jį apibūdinti“, – pasakojo moteris.

Tuomet vasario 19-osios rytą viešbučio darbuotojas užlipo ant pastato stogo ir apžiūrėjo ten esančius vandens rezervuarus. Ten ir buvo aptiktas yrantis nuogos E. Lam kūnas. Jos asmeniniai daiktai buvo aptikti šalimais. Po autopsijos buvo konstatuota, kad moters mirtis buvo nelaimingas atsitikimas.

„NBC Los Angeles“ vėliau skelbė, kad tai ne pirmas keistas atvejis šiame viešbutyje. Skelbta, kad 1985 metais kelis mėnesius čia gyveno serijinis žudikas Richardas Ramirezas, kuris buvo pripažintas kaltu dėl keturiolikos žmogžudysčių devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.

1991 metais čia gyveno ir tarptautinis serijinis žudikas Jackas Unterwegeris, įtartas dėl trijų prostitučių nužudymo tuo metu, kai gyveno minėtame viešbutyje. Jis nusižudė kalėjime 1994 metais.
O 1962 metais iš šio viešbučio lango iššoko moteris, kuris žuvo ir taip pat nusinešė ir pėsčiojo, ant kurio nukrito, gyvybę.

Egzorcizmas Indianapolyje

Praėjusiais metais laikraštis „The Indianapolis Star“ išspausdino ilgą straipsnį apie šeimą, kurią terorizavo esą demonų apsėsti trys vaikai. Straipsnyje apie Latoyą Ammons ir jos šeimą pasakojama, kaip vaikai laipiojo sienomis, juos kažkas tiesiog mėtė per kambarį, vaikai taip pat grasino gydytojams kalbėdami giliu nenatūraliu balsu. Visa tai buvo panašu į fantastinį filmą. Tačiau šiuo atveju šis atvejis buvo aprašytas „beveik 800-iuose puslapių oficialių ataskaitų, kurias pavyko gauti laikraščiui, bei daugiau nei dešimtyje interviu su policininkais, psichologais, Vaikų tarnybos pareigūnais, šeimos nariais ir kataliku kunigu“.

Vienoje iš kraupesnių straipsnio dalių pasakojama apie apsėstą devynmetį. Originalioje Vaiko teisių tarnybos ataskaitoje pasakojama, kad devynmetis buvo „keistai išsišiepęs“, atbulas užlipo siena iki pat lubų ir tuomet apsivertė ir nušoko ant savo kojų. Visą šį laiką jis nepaleido savo močiutės rankos.

Kitoje ataskaitos dalyje rašoma apie dvylikametę, kuri psichinės sveikatos specialistams sakė, kad kartais jaučiasi smaugiama ir spaudžiama, todėl negali ištarti nė žodžio ar pajudėti. Mergaitė sakė girdinti balsą, kuris jai sako, kad ji niekada nebeišvysianti savo šeimos ir gyvens tik 20 minučių.

Žmogžudystė-savižudybė Jutoje

2014 metų rugsėjį vienas Jutos valstijoje gyvenęs paauglys sugrįžo namo ir rado savo tėvus ir tris kitus šeimos vaikus negyvus. „Sąsiuvinyje buvo surašytas sąrašas to, ką reikia padaryti ... Sąrašas atrodė tarsi tėvai rengėsi atostogoms, nes buvo tokie punktai, kaip „pašerti augintinius“ ir „susirasti kažką, kas pasaugos namus“, skelbė vietos laikraštis „The Salt Lake Tribunere“. Atrodė, kad tai buvo žmogžudystė-savižudybė, tačiau nebuvo atsisveikinimo raštelio. Nebuvo jokių ženklų, kad tėvai ketino taip pasielgti, nebuvo jokio paaiškinimo. Pareigūnai negalėjo išaiškinti, kodėl tėvai nužudė tris iš keturių savo vaikų ir nusižudė.

Vienerius metus niekas nežinojo, kas nutiko šiai šeimai. Tačiau sausį policija paskelbė dar kraupesnių šios bylos detalių. Šios šeimos artimieji papasakojo ir policijos tyrimas atskleidė, kad tėvai manė, kad artėja Apokalipsė. Jie taip pat buvo tiesiog apsėsti vieno nuteisto žudiko. Buvo nustatyta, kad pora ir jos vaikai mirė dėl narkotikų perdozavimo, skelbė „The Washington Post“.

Mirusios poros draugai ir artimieji pasakojo, kad tėvai baiminosi dėl „blogio pasaulyje“ ir norėjo pabėgti nuo „artėjančio Apokalipsės“. Dauguma manė, kad jie tiesiog norėjo persikelti gyventi kažkur atokiai. Tyrėjai taip pat aptiko laiškus, kuriuos parašė mirusi mama Kristi Strack vienam iš šios valstijose žinomiausių žudikų – Danui Lafferty. Šis 1984 metais buvo nuteistas už tai, kad mirtinai subadė savo svainę ir jos vienerių metų dukrą. Teismo metu jis sakė nužudęs savo aukas, nes jam liepė vyresnysis brolis Ronas, kuris teigė, jog jam tai nurodę padaryti Dievas.

Policija išsiaiškino, kad Kristi Strack susidraugavo su Danu Lafferty, ir ji ir jos vyras net lankė jį kalėjime.

Telefoninis persekiotojas

2007 metais ABC pranešė apie seriją skambučių, kuomet šeimoms buvo grasinama mirtimi, žinant labai konkrečios informacijos. Nenustatyti skambintojai tiksliai žinodavo, ką veikia šeimos ir net ką žmonės buvo apsivilkę.

Šeimos sakė, kad skambučių sulaukdavo naktimis, buvo grasinama nužudyti vaikus, augintinius ar senelius. Tačiau žmonėms būdavo atsiunčiami įrašai, kuriuose užfiksuoti jų privatūs pokalbiai, įskaitant vieną pokalbį su vietos policijos detektyvu.

Žmonės pasakojo, kad skambinusysis tiksliai žinodavo, ką jie vilki ir ką daro. Po kelis mėnesius trukusio tyrimo policijos pareigūnai taip ir nesugebėjo nustatyti asmenų, kurie skambino.
Kuykenallių šeimą skambintojas kankino kelis mėnesius. Asmuo gergždžiančiu balsu grasino šeimos nariams perrėžti gerkles. Kai Vašingtone valstijoje Firkresto miestelio policija mėgino nustatyti kaltininką, skambučiai buvo atsekti iki pačių Kuykenallių telefonų, net kai šie būdavo išjungti.

Padėtis vėliau dar pablogėjo. Kuykenallai ir dar dvi vietos šeimos „ABC News“ sakė manantys, kad skambinusieji naudojosi jų mobiliaisiais telefonais, kad juos šnipinėtų. Žmonės sakė, kad įsilaužėliai žinojo apie juos viską: kur jie yra, ką jie darė, ką vilkėjo. Skambinusieji taip pat įrašė privačių pokalbių, įskaitant ir pokalbius per susitikimą su vietos detektyvu.

„Stebėtojas“

Viena šeima iš Naujojo Džersio visai neseniai buvo įsikrausčiusi į savo 1,3 mln. JAV dolerių vertės svajonių namą, kai ėmė sulaukti siaubingų grasinimų mirtimi iš asmens, kuris prisistatė „stebėtoju“. Apie šį atvejį anksčiau šiais metais pranešė „CBS News“.

Šeima pasakojo iš šio paslaptingo asmens sulaukusi daugybės laišku, kuriuose jis teigė, kad „šis namas priklausė mano šeimai dešimtmečius“, o „aš esu atsakingas už stebėjimą ir jos antrąjį sugrįžimą“.

Naujieji savininkai turėjo kelis vaikus, ir laiškuose buvo klausima: „Ar jie jau išsiaiškino, kas yra sienose?“ bei „Džiaugiuosi, kad jau žinau jūsų vardus ir jūsų vaikų vardus“.

Šeimai teko išsikelti iš namo. Vėliau jie pateikė ieškinį namo ankstesniems savininkams.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apsilankė vilniečių namų vakarėliuose: studentiškos linksmybės šiais laikais ramesnės, nei mokytojų įkurtuvės (5)

Iš vakarų kultūros prieš gerus dvidešimt metų Lietuvoje įsitvirtino nauja mada – prieš...

Prieš ceremoniją Baltuosiuose Rūmuose kalakutai puotavo prabangiame viešbutyje

Praėjusį pirmadienį laimingiausi Amerikos kalakutai iškeliavo į Vašingtono viešbutį....

Vilniaus naktinių klubų gražuolės turi savo taisykles: geria kavą, prašo vaikinų palydos ir maskuojasi juodai (137)

Ne paslaptis, kad naktiniai klubai – kaip atskiras pasaulis. Tai, kas juose vyksta po vidurnakčio,...

Įspūdingi Marijos Antuanetės papuošalai parduodami aukcione

Du šimtmečius viešumoje nematyti nuostabūs Marijos Antuanetės deimantai ir perlai trečiadienį...

Užmirškite internetą užkariavusias diskusijas apie suknelės spalvą - štai nauja abejingų nepaliekanti užduotis apklausa (13)

Pamenate neseniai tikra sensacija tapusią suknelės nuotrauką, kuri supriešino interneto vartotojus...

Top naujienos

Žymiam fotografui teko teisintis dėl žodžių apie asocialus: „niekas nepasikeis, kol jiems bus leidžiama daugintis“ (148)

„Niekas nepasikeis, kol tiems asocialams leidžiama daugintis. Jeigu galėčiau pakeisti, tai...

Švedai šiurpsta: rado schemą, kaip šiukšlėm pripažintos mašinos Lietuvoje grįžta į kelius (135)

Skandinavijos šalyse į automobilius, importuotus iš Lietuvos, žiūrima ypač įtariai, ir ne be...

Streiką pradėjo didžiausia Lietuvos mokykla: situacijos įkaitais tapo vaikai (118)

Antradienį neterminuotą streiką pradėjusios didžiausios Lietuvos mokyklos streiko komitetas...

Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ ir „Instagram“ veikla (109)

Visame pasaulyje sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla. Svetainės su...

Kad pavakarieniautų, vienu ypu perka 200 kiaušinių: mūsų gaili, lyg būtume nukankinti tėvai (15)

„Kai turi vieną vaiką, supranti, koks sunkus tavo gyvenimas. Viską sureikšmini, stengiesi, kad...

Dainininkės Romos Mačiulytės skriaudikas kalės ilgiau: skundas atsisuko prieš nuteistąjį (1)

Žinomos dainininkės Romos Mačiulytės skriaudikas Valerijus Simovičius užlipo ant grėblio....

Skvernelio reitingo paslaptis: surastas priešas ir galandami nauji ginklai (290)

Spalis Lietuvos Vyriausybei buvo tikrai karštas, bet ne dėl to, kad šiemet mūsų šalyje...

Kalėdinių eglių karštinė prasideda: Alytus visus žada nustebinti eglės aukščiu (16)

Gruo­džio 1 die­ną Ro­tu­šės aikš­tė­je bus įžieb­ta Aly­taus mies­to...

44-erių gražuolė pasidalijo puikios išvaizdos paslaptimis: 12-os minučių triukas daro stebuklus (6)

Švytinti oda, pavydėtina figūra ir nė vienos raukšlelės - taip apibūdinama 44-erių Abigail...

Stilistės verdiktas: kokių batų privalu turėti kiekvienai moteriai (6)

Kokius batus avėti prie sijono? O prie suknelės? Koks turėtų būti kulno ilgis, jei kelnės –...