Koncerto metu žada pasilinksminti

Festivalyje „Vilnius – atvira muzikos salė“, kuris skirtas artėjančiam Vilniaus jubiliejui, pasirodys daugybė garsių Lietuvos atlikėjų bei grupių, rašoma pranešime spaudai. Skirtingose miesto erdvėse ir scenose koncertai vyks birželio 15–16 d. Žirmūnuose trečiadienio vakarą koncertuos ir publikai gerai žinoma muzikos grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Būsimam koncertui grupės nariai ruošia kruopščiai atrinktą programą ir žada klausytojams nepamirštamą šou.

Grupės būgnininkas Karolis Steponavičius atskleidžia, kad koncerto metu skambės visų pamėgtos grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ dainos. Tiesa, klausytojų laukia ir siurprizai – grupė šiuo metu kaupia dainas ketvirtajam albumui, tad koncerte nuskambės ir naujos, dar niekur negirdėtos dainos.

„Koncerto metu padarysime tai, ką mokame geriausiai – pasilinksminsime. Publika paprastai mūsų nepaleidžia be „ Į Venesuelą“, „Mangai“ „Mažulė“, „Daug dienų“, „Žirafos“ dainų, o iš naujų sugrosime „Piligrimus“. Visas kitas dainas išgirsite jau netrukus, koncertams kiek neįprastoje vietoje – Žirmūnuose“, – sako K. Steponavičius.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodymą festivalyje bus galima išgirsti birželio 15 d. Muzikantai koncertuos scenoje, įrengtoje Žirmūnų skvere (Žirmūnų g. 20) Koncertas bus nemokamas ir atviras visiems.

Laukia pasirodymo Žirmūnuose

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ narys K. Steponavičius džiaugiasi, kad festivalis vyks netradicinėse sostinės vietose – nuo miesto centro nutolusiuose mikrorajonuose, kur koncertai įprastai nėra organizuojami.

„Pandemijos metu mūsų grupei teko koncertuoti Panevėžyje, viename kieme. Žmonės žiūrėjo pro langus, o kažkas su virvele nuleido gėlių ir tortą. Dabar koncertuosime Vilniuje, Žirmūnų kieme. Nors gimiau Šiauliuose, Vilnius – mano miestas, čia persikraustėme kai man buvo vos keli mėnesiai. Todėl, ar einu senamiesčiu, ar važiuoju pro gyvenamuosius rajonus, man gražu, sava ir pažįstama“, – pasakoja muzikantas.

Birželio 15–16 dienomis vyksiantis muzikos festivalis „Vilnius – atvira muzikos salė“ persikelia į skirtingus Vilniaus mikrorajonus, kur per dvi festivalio dienas 4 scenose numatyta daugiau nei 24 skirtingi pasirodymai. Šie koncertai taps ir Vilniaus 700–ojo gimtadienio šventės dalimi.

Nors pats jubiliejus sukaks 2023 m., šventei skirti renginiai vykdomi jau dabar. Jeruzalėje koncertuos „Free Finga“, Leon Somov & Dileta ir kt. Naujoje Vilnioje – Jurgis Brūzga, grupė „Žalvarinis“ ir kt. Lazdynų scenoje pasirodys grupė „Biplan“, Rūta Loop ir kt., o Žirmūnų scenoje koncertuos grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Skamp“ ir kt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės