Delfi kalbinta atlikėja, kuri su mylimuoju Donatu jau lapkričio pabaigoje susilauks sūnaus, tikino, kad jaučiasi puikiai, tačiau dalis potyrių jai yra nauji.

„Trakų pily jau įvyko mano paskutinis solinis koncertas – buvo nuostabu. Dar liko vienas viešas pasirodymas ir turiu pora privačių renginių. Šiandien – paskutinis grand festivalis, koncertas, pasirodymas, – kalbėjo Jazzu. – Visą laiką buvau maksimaliai jautri. Bet dabar koncertai kitokie, nes dainuoti su meile pilve, jausti daug visiškai naujų dalykų ir tą patirti kasdien yra man nauja. Aišku, fizinis kūnas jau kartais leidžia apie save žinoti, bet adrenalinas vistiek stato ant kojų. Meilė vis tik ima viršų ir viskas būna tobula.“

Justė patikino, kad ši vasara visiškai kitokia, nei tos, prie kokių buvo pratusi. Nepaisant to, pokyčiais ji ypatingai džiaugiasi.

„Ši vasara visom prasmėm buvo kitokia. Mes su vyru kalbėjom, jis sako: tu įsivaizduoji, nebūtum pastojus, vėl būtų tūsai, vakarėliai iki paryčių, tas pats per tą patį, kiek mes visko patyrę. Visai keičiam gyvenimo kontekstą ir konceptą, – juokėsi atlikėja. – Mano ši vasara graži. Daug koncertų, bet nėra, kad visai nesiilsėčiau – ir į sodybą važiavom, ir prie jūros pabuvom. Ramus laikas, kai nereikia lėkti, bėgti ir gali patirtį tą nuostabų jausmą čia ir dabar. Kita vasara tikriausiai nebus tokia. Bet aš nieko neplanuoju, tiesiog džiaugiuosi tuom, kas vyksta ir visiškai pasiduodu dieviškam visatos vedimui, nes dabar taip ir jaučiuosi. Absoliučiai dieviškai“, – šypsojosi Jazzu.

Akimirkas iš festivalioM.A.M.A. vasara“ galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais festivalis siūlė daugybę įvairių pramogų ir maisto pasirinkimo, o taip pat ir naujieną – išrankiausi festivalio lankytojai turėjo galimybę visą renginį stebėti iš specialios „Party Casino VIP lounge“ zonos. Čia laukė atskira platforma šalia scenos, atskiras baras bei ribotas kiekis žiūrovų.

Rugpjūčio 27 d. orų prognozėms žadant ypatingai gerą orą, organizatoriai jau iš anksto džiaugėsi, kad bus galimybė kokybiškai praleisti laiką ir pasikrauti teigiamų emocijų, rašoma spaudos pranešime.

„Ne vieną kartą paskutinis rugpjūčio šeštadienis paruošdavo šiek tiek lietaus, tačiau šį kartą viskas kitaip. Panašu, kad turėsime idealias oro sąlygas, kurios užtikrins, kad visi kartu sukurtume įsimintiną šventę ir pasikrautume teigiamų emocijų visam rudeniui“, – džiaugėsi organizatoriai.

Raudondvario dvaras duris pravėrė lygiai 14 val., o 15:30 val. startavo muzikinė programa, kurią atidaryti buvo patikėta sparčiai populiarėjančiam atlikėjui – Gamkai. Jau tradicija spėjo tapti ir festivalio uždarymo atlikėjas – čia vidurnaktį į sceną žengė garsiausias šalies DJJovani, kuris surengė net valandos trukmės didžiausią vakarėlį po atviru dangumi.

Festivalyje – keli nemalonūs incidentai

Šeštadienį Raudondvaryje vykstantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ neapsiėjo be nesklandumų – per vieno iš atlikėjų pasirodymą šalia scenos nualpo moteris.

Incidentas nutiko apie 20 valandą, tuo metu ant scenos dainavo atlikėjas Donatas Montvydas. Netrukus į įvykio vietą prisistatė medikai, ant merginos buvo pilamas vanduo.

Tiesa, kiek vėliau buvo pranešta, kad festivalio metu nualpo dar vienas žmogus.

Apie priežastis ir dabartinę žmonių būklę nepranešama.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Dalintis
Nuomonės