Tūkstančiai populiaraus festivalio lankytojų, tarp kurių yra ir begalė lietuvių, buvo kviečiami kuo skubiau palikti renginio erdvę dėl užklupusios stiprios audros. Nors stichija gąsdinanti, organizatoriai prašė visų nepanikuoti ir išlaikyti ramybę.

Didžiulė minia paliko festivalio erdvę, tačiau greitą prieglobstį rado retas, kadangi iki autobuso stotelės ar automobilio reikėjo įveikti nemenkus atstumus.

Pranešimas

Dėl audros festivalis buvo laikina stabdomas. Pasak ten esančių lietuvių, vėjas buvo toks stiprus, kad net sunku ramiai išstovėti vietoje, be to, prasidėjo stipri liūtis.

Ko gero, dalis lankytojų dėl atšiaurių oro sąlygų patirs ir nuostolių, kadangi ne visi spėjo su savimi pasiimti reikiamus daiktus ar susilankstyti palapines.

Informacijos apie audrą bei evakuaciją festivalio lankytojai sulaukė ir specialiose telefonų programėlėse, į kurias buvo išsiųsti pranešimai. Organizatoriai tikina, kad jau netrukus pasidalins naujienomis apie tolimesnę renginio eigą.

Netrukus, praėjus kelioms valandoms, festivalio rengėjai informavo, kad galima grįžti į renginio teritoriją. Muzika vėl ėmė skambėti vėlų penktadienio vakarą.

Daugiau naujienų apie „Open'er“ ir kitus festivalius skaitykite paspaudę čia.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją