Turimi bilietai į liepos 22 d. Gala koncertą su Violeta Urmana ir Alfredo Nigro galios festivalio uždarymo koncertui, kuriame – klasiškas operos dainininkų Kosto Smorigino ir Justinos Gringytės duetas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu maestro Modesto Pitrėno, rašoma spaudos pranešime.

„Galime suprasti ką jaučia laukusieji koncerto – galimybės išgirsti Violetos Urmanos ir Alfredo Nigro duetą mūsų festivalyje laukėme penkerius metus. Tikimės, kad netikėtos aplinkybės yra visiems suprantamos ir patiriamos gyvenime, tad mūsų publika pasirinks palaikyti festivalį ir visi drauge uždarymo metu klausysime puikaus operos solistų dueto Kosto ir Justinos“, – sako festivalio vadovas Valdas Petreikis.

„Geriausi lietuviški balsai, mūsų vokalinį meną garsininantys visame pasaulyje - Kostas Smoriginas ir Justina Gringytė suteiks mums festivalio uždarymo vakarą nepakartojamų, jaudinančių akimirkų. Esu jiems dėkingas už jų neįtikėtiną reakciją į pakitusius planus, gerą valią ir profesionalumą“, - sako uždarymo koncerte Lietuvos kameriniam orkestrui diriguosiantis Modestas Pitrėnas.

Pasaulinio garso mecosopranas Justina Gringytė yra baigusi Jette Parker jaunųjų menininkų programą Karališkajame operos teatre Covent Garden, 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose ji buvo pripažinta Metų jaunąja dainininke, pelniusi aukštų įvertinimų už „stulbinančią techniką” (The Times) ir „griausmingai galingą balsą" (The Telegraph). Šių metų sezone ji dainuoja Maddalenos „Rigoletą” Paryžiaus nacionalinėje operoje (Opéra national de Paris) ir Amneris „Aidą” Izraelio operoje.

Bosas-baritonas K. Smoriginas studijavo Londono Karališkajame muzikos koledže ir Benjamino Britteno operos mokykloje („Royal College of Music & Benjamin Britten Opera School“); stažavosi Londono karališkojoje operoje Covent Garden. 2019m. baigė magistrantūros studijas VDU Muzikos akademijoje. Dainuoja pagrindines partijas garsiausiuose Europos teatruose (Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje), taip pat JAV, Venesuelos, Čilės, Kinijos bei daugelio kitų pasaulio teatrų scenose.

Norinčius grąžinti pirktą bilietą ir atgauti pinigus, prašome užpildyti grąžinimo formą: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Prašymai priimami iki 2022 m. liepos 21 dienos 18 valandos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės