Dainininkė Ieva Zasimauskaitė neseniai įkūrė nuosavą mini viešbutį. „Dabar stovi namukas poroms, o turėjo būti vyro sandėliukas“, – juokavo Ieva.

„Esu baigusi viešbučių verslo studijas. Viešbutukas dviem buvo mano sena svajonė. Vidury pušyno, labai gražioje vietoje, nusipirkom 5 hektarus žemės, planavome ten statyti savo namus. Manėme, kad tas namukas bus vyro sandėliukas, bet, pastatęs pamatus, vyras pasiūlė daryti namuką, labai kompaktišką, labai dailų. Taip gimė „Trobelė Luna”, ji jau pabaigta, toliau planuose – mūsų namas ir paskui galbūt kitos trobelės“, – verslo planus atskleidė Ieva.

Trobelę pastatė pats Ievos vyras Simas. „Jis nėra statybininkas ir nėra nieko statęs, kaip pats juokauja, yra kunigas suvirintojas. 12 metų gyveno vienuolyne ir iš jo išėjęs pradėjo statybininko karjerą. Naktimis žiūrėdavo youtube, o dienomis įgyvendindavo tai, ką pavyko sužinoti“, – LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienyje pasakojo Ieva apie vyrą, kuris net prie 25 laipsnių šalčio vienas miške statė namelį ir vadino tai meditacija.

Naujas Monikos Kvietutės versliukas – laisvalaikio drabužiai. „Su kolege ilgai neradom tokio rūbo, kokio norėjom, buvo tai per ilga, tai per trumpa, tai spaudžia, tai trūksta detalių. Pasisiuvom sau ir pagalvojom, gal tai gali išvystyti į versliuką ir, sakyčiau, neblogai sekasi“, – apie nuosavą drabužių liniją laidoje pasakojo Monikita.

„Kuriame laisvalaikio rūbus, tokius, kas mums gražu, kas patogu, nesitaikydami į dizainerius. Generuojame idėjas, medžiagas renkame, o siūti paliekame tiems, kas moka“, – aiškino Monikita.

Dainininkė Ineta Žvagulienė stato senelių namus. „Turime maisto verslą, vaikų darželį ir įkūrinėjame senelių namus, aš dar užsiimu įvairių ES projektų rašymu, reklamomis, socialiniais tinklais. Nesiilsim, dirbam dirbame ir spėjame“, – veiklios Žvagulių šeimos verslus atskleidė Ineta.

Ineta juokauja, kad senelių namai buvo reikalingi tam, kad užpildytų laisvą likusį laiką. „Su senelių namų idėja gyvenau ilgai ir ją nešiojausi kaip ir vaikų darželio mintį. Apsisprendėme, kai pamačiau tam tinkamas patalpas, radau uždarytos Širvintų rajono kaimo mokyklos pastatą, kuris man labai patiko. Aišku, nuo statybų pradžios jau kelis kartus viskas pabrango, bet priėmėme partnerį, kuris prisijungė su savo lėšomis. Studijuoju socialinio darbo vadybą, kad mokėčiau senelių namų personalui vadovauti, kad jausčiausi stipri toje vietoje”, – pasakojo Ineta Žvagulienė.

Ieva Zasimauskaitė su vyru Simu įkūrė mini viešbutį:

Nauji žvaigždžių verslai ir sėkmės receptai – jau šį vakarą „KK2 penktadienyje“, 19.30 val., per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją