Teisėjo Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokinė Gabrielė Kalniškytė vadinama netikėčiausiai į projektą patekusia dalyve. Atėjusi į „X faktoriaus“ filmavimą kaip žiūrovė, jau netrukus charizmatiškoji Gabrielė stovėjo scenoje. „Kada, jeigu ne dabar? Nėra, ko laukti, gyvenimas trumpas“, – įsitikinusi Gabrielė, žiūrovų ir teisėjų simpatijas pelniusi energingais pasirodymais, puikia iškalba ir pasitikėjimu savimi, rašoma spaudos pranešime.

Save Gabrielė apibūdina kaip neramų, tačiau drąsų žmogų. Dalyvė pasakoja turinti daug baimių, tačiau ir lygiai tiek pat drąsos. Gabrielė bijo gyvūnų, aukščio, tamsos, piktų žmonių... Būtent dėl to, kad bijo gyvūnų, mergina negali namuose laikyti šuns, katės ar net žiurkėno. Todėl ji nusprendė įsigyti žuvytę, netikėtu vardu – Nijolė. Šis augintinis atsirado tada, kai mergina visą savaitę leido laiką viena namuose ir jai pasidarė liūdna.

Interviu metu Gabrielė papasakos ir apie savo aistrą – kompiuterinius žaidimus. Kai šalyje buvo įvestas karantinas, Gabrielė su savo vaikinu Mantvydu gyveno viename mažame kambaryje. Merginos širdies draugas vakarais žaisdavo kompiuteriu, tad galiausiai prie jo nusprendė prisijungti ir Gabrielė. Merginą apėmė azartas ir emocijos – galiausiai Gabrielė nepastebėjo, kaip prie kompiuterio praleisdavo ištisas naktis! Sugrįžus prie normalaus gyvenimo ritmo, ilgas valandas trunkančius žaidimus pakeitė kitos veiklos, tad dabar Gabrielė prisimena kompiuterį tik savaitgaliais.

Darbas, pasiruošimas „X faktoriaus“ finalams ir šiek tiek miego – būtent taip dabar atrodo Gabrielės dienotvarkė. Mergina tikina, kad šiame kelyje ją itin palaiko mylimasis Mantvydas. Karaokės bare prieš ketverius metus susipažinusi pora yra neišskiriama.

„Mantvydas – nuostabiausias žmogus pasaulyje, mane labai palaiko, žino, kaip nuraminti nerėkiant. Jis per geras, išlepino mane, o dabar pats kenčia. Nežinau, ar mane kas nors gyvenime taip galėtų mylėti. Esu labai laiminga“, – santykiai džiaugiasi Gabrielė.

Tiesa, jos mylimasis su muzika nė kiek nesusijęs – vaikinas dirba IT srityje. O kai pirmąkart Mantvydą išvydo, mergina juo nesusižavėjo – tuo metu ji neieškojo santykių, o ir vaikinas jai pasirodė pernelyg ramus. Dabar šią Mantvydo savybę Gabrielė vertina labiausiai – jam pavyksta nuraminti ugningo charakterio savo mylimąją.

Gabrielė neslepia, kad dalyvavimas projekte užima labai daug laiko. Tai – antrasis merginos darbas, reikalaujantis visokeriopo atsidavimo. Dalyvė džiaugiasi, kad jai labai padeda Mantvydas, kuriam projektas taip pat tapo gyvenimo dalimi.

„Mantvydas visur mane vežioja, būna kiekvienoje repeticijoje, pasirūpina, kad nesušalčiau, turėčiau vandens. Jis niekad nesiskundžia, dar ir mano burbuliavimų išklauso. Kiekvienam palinkėčiau rasti tokį žmogų, kai santykiai yra stebuklas ir džiaugsmas“, – sako charizmatiškoji šou dalyvė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės