„Kai kūriau dainą „Ežero dugne", iš karto galvojau, kad būtų nerealu ją atlikti su šiuo metu mano mėgstamiausia lietuviška grupe „8 kambarys", kuri prisidėjo savo tekstais. „Finalo ketverto" scenoje, ne reperių rankose ji vėl nuskambėjo kitaip – muzikaliau. Man, pavyzdžiui, dainos priedainis yra rėkiantis – per išgyvenimą, per skausmą. O Indrė Juodeikienė jį atliko jautriai. Labai įdomu stebėti tą virsmą", - atskleidė šou teisėjas.

Komentuodamas paskutiniojo sekmadienio kovas, po kurių dramatiškai pasikeitė „Finalo ketverto" sostai, Vidas Bareikis atvirai atskleidė, kad abi iškritusios merginos jam paliko didelį įspūdį.

„Jau po pirmojo pasirodymo, kai ji pateko į šou, labai sirgau už Gabiją Lokytę. Vis dėlto, šiame projekte labai svarbu, kaip tau sukrenta kortos. Sekmadienį ji akivaizdžiai pateko į dvikovą su neparankiu varžovu – Shermano pirmoji daina buvo labai jautri, jis – be galo charizmatiškas. Dvikovoje buvo nelygios jėgos, bet ne dėl to, kad Gabija – silpna dainininkė", - teigė „Finalo ketverto" teisėjas.

"Finalo ketvertas"

„Taip pat Eglė Jakštytė-ELEY – kiek pažinau per repeticijas, ji – tikra perfekcionistė. Buvo mėginančių prikaišioti, kad į projektą atėjo profesionalas, jau turintis savo fanų bazę, bet būtent ji ir stūmė visus į priekį. Man tikrai gaila, kad Eglė iškrito, manau, projektas laimi nuo žmonių, kurie scenoje siekia tobulo pasirodymo ir spiria sau į užpakalį. Labai tikiuosi, kad ir naujieji ketverto nariai bus tokie", - atskleidė Vidas Bareikis.

Jau šį sekmadienį 19.30 val. „Finalo ketverto" žiūrovų laukia ypatinga laida. Jos metu pirmą kartą vieni prieš kitus dėl neliečiamybės kovos sostuose sėdintys varžovai – šou teisėjai Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas ir Martynas Tyla išrinks dainininką, kuriam įteiks kelialapį į pusfinalį. Taip pat tai bus paskutinis šansas naujiems pretendentams užimti sostus, o transliacijos metu paaiškės, kaip žiūrovai galės į projektą sugrąžinti jau iškritusius dalyvius.

"Finalo ketvertas"
Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)