„Tikrų žvaigždžių Lietuvoje nėra daug“, – pranešime spaudai sako V. Skaisgirė ir patikina, kad laidoje bus ir juoko, ir ašarų.

Praėjusį sezoną gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ žiūrovams dovanojo atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų atviras išpažintis. Laidos vedėjos ir kūrėjos V. Skaisgirės teigimu, laukia dar labiau intriguojantis sezonas.

„Pirmajame sezone, ypač jo pradžioje, iš laidos herojų pasitikėjimo savo komanda prašiau avansu – laida nauja, šviežia, nuomonė apie ją tik formavosi, todėl natūralu, dažnam herojui reikėjo pagalvoti, ar sutinka atverti ne tik savo namų duris, bet ir širdį, kai laida dar buvo mažai kam žinoma“, – sakė moteris.

„Ruoštis antrajam sezonui – jau gerokai lengviau. Tiek televizijos žiūrovai, tiek pašnekovai jau žino, kad „Raudonu kilimu“ pasitikėti galima. Montaže neiškraipome herojų pasisakymų, nekovojame dėl dėmesio rėksmingais ir skandalingais anonsais – anonsuojame tai, ką iš tiesų rodysime, o ne pagražiname, siekdami pritraukti daugiau žiūrovų“, – tikino V. Skaisgirė.

Vedėja atskleidžia, kad artėjantis sezonas – dar spalvingesnis: „Man, kaip laidos kūrėjai, labai džiugu, kad pirmajame sezone pavyko sukurti gerą vardą laidai ir pasitikėjimą ja, kad rodėme tikras, nuoširdžias, labai atviras ir jaudinančias istorijas. Dabar, kai pasitikėjimo avansu prašyti jau nebereikia, žiūrovų laukia dar daugiau įvairiausių ryškių asmenybių gyvenimo istorijų – įkvepiančių, dramatiškų, džiaugsmingų, skaudžių...“

V. Skaisgirė pasakoja, kad sunkiausia kuriant gyvenimo būdo laidas yra atrasti dėmesio vertus pasakojimus.

„Surasti istorijas, vertas eterio – tikrai sudėtinga užduotis. Mūsų Lietuva – maža šalis, tikrai nedaugelio žinomų, žiniasklaidoje matomų žmonių gyvenimai yra tokie įdomūs ir spalvingi, kaip atrodo socialiniuose tinkluose arba galerijose iš renginių. Tikrai nedaug jų iš tiesų kažką padarė, patyrė, nuveikė, kad būtų verta apie juos pasakoti plačiajai auditorijai“, – kalbėjo V. Skaisgirė.

„Anglų kalboje yra toks puikus pasakymas – „famous for nothing“. Jis čia labai tinkamas, kalbant apie tas tariamas mūsų žvaigždes. Nieko nekritikuoju ir nesmerkiu, neturiu tam teisės, nes kiekvienas turime savo kelią, tačiau tokių asmenybių mano laidoje nebuvo ir nebus, nes norisi rodyti ir pasakoti apie tuos, kurių dėka gali susimąstyti, pasijausti įkvėptas ar patirti kokią kitą jaudinančią emociją. Ną, o kokią gi emociją gali sukelti kokios nors buvusios „Olialia“ pupytės pasakojimas apie rankines ir šuniukus? Tikrai ne pačias tauriausias. Greičiau prigimtinį, nevalingą norą pasijuokti iš žmogaus. Kadangi manau, kad tarp patyčių ir kritikos riba yra plona, geriau tokių pupyčių laidoje nerodysiu ir žmonių neprovokuosiu“,– šypsojosi V. Skaisgirė.

Moters manymu, Lietuvoje tikrųjų žvaigždžių yra labai mažai. „Jeigu atvirai, ta žinomumo sąvoka, epitetai „žvaigždė“, „garsenybė“ man kiek juokingi ir įvairiuose portaluose jie skamba sarkastiškai. Tikrų žvaigždžių Lietuvoje nėra daug ir mes visi tą puikiai suprantame, tačiau ir tuos tikruosius šviesulius taip vadinti jau dažnai nemalonu, nes skamba taip nuvalkiotai. Džordana Butkutė, Marijonas Mikutavičius, Gytis Paškevičius, jaunosios kartos talentai, tokie kaip „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė, aktorius Marius Repšys, Justinas Jankevičius ir dar kokie 20 žmonių visoje Lietuvoje – jie yra tikros žvaigždės, dideli talentai, o visi kiti, taip pat ir aš, esame tik atpažįstami žmonės, kurie dėl įvairių priežasčių atsidūrė tame pačiame kontekste.

Tik skiriasi tos visos žinomų, bet kaip ir nieko svarbaus nesukuriančių žmonių masės užmojai ir poreikiai. Vieniems užtenka to, kad jie matomi, atpažįstami, kalbinami toli gražu ne pačiomis intelektualiausiomis temomis, kitiems norisi daugiau – kurti, tobulėti, augti. Esu iš pastarųjų, o etapas, kai norisi matyti savo nuotrauką visuose renginiuose, į kuriuos esi kviečiamas, jau seniai praėjo“, – pasakoja V. Skaisgirė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (55)