„Prieš keletą metų mano gyvenime iš tiesų buvo sunki situacija, staiga susirgau, buvo didelis skydliaukės sutrikimas, kuris lėmė ryškų pokytį mano veide. Labai buvau nelaiminga, labai liūdėjau, nes veidas – mano profesijos dalis. Vieną kartą, grįžusi iš parduotuvės, gaunu laišką: matėm tave parduotuvėje, kokia tu baisi, ten visos gražios tik televizijoje“, – pasakos Asta Pilypaitė, kuri tąkart gavusi žiaurų laišką dar ilgai negalėjo atsigauti.

O tada, kai po sunkios ligos pagaliau išdrįso nueiti į nediduką sporto klubą, sulaukė ir antrojo panašaus laiško, rašoma pranešime spaudai. Dainininkė sako niekaip negalėjusi įsivaizduoti, kad aplink yra tokių piktų žmonių, kurie ją pamatę ne tik pagalvoja, bet ir savo mintis nesidrovi rėžti tiesiai į akis.

Asta Pilypaitė neslėps: patyčios jai buvo itin skaudžios ir todėl, kad tuo metu ji sunkiai sirgo, gydėsi ir tikrai išgyveno dėl savo ateities.

Apie sudėtingus iššūkius „KK2 penktadienyje“ prabils ir kitos garsios šalies damos. Dar viena „KK2 penktadienio“ herojė, šiaulietė Rita Skalandienė į filmavimą atvyks kardinaliai pasikeitusi. Lygiai prieš metus viešėjusi laidoje ji pažadėjo numesti svorio ir jai pavyko! Rita dabar – beveik 50-čia kilogramų lieknesnė.

„Prieš metus svėriau 127 kilogramus. Lipdama į 5 aukštą uždusdavau tris kartus ir galvodavau, kad tai – normalu. Deja, kaip paaiškėjo po kraujo tyrimų, turėjau daug sveikatos bėdų ir tai nenormalu 28-erių metų žmogui“, – savo patirtimi Rita dalinsis „KK2 penktadienyje“.

Šventinė „KK2 penktadienio“ laida apie ypatingas moteris ir jų patirtis – jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės