Mažiausiai žiūrovų balsų šįkart surinko scenos profesionalai, grupė „Midnight Gents ir Gabrea“. Jiems projektą teko palikti be kovos. Kiti, pelnę mažiausiai balsų, grupė „Sankaba“ ir Vytautė Gaižauskaitė, atliko išlikimo dainas, rašoma pranešime spaudai.

Po jų pasirodymų savo nuomonę išsakė teisėjai. Visi vienbalsiai sutiko, kad projekte ir toliau likti turėtų Vytautė. Pirmą kartą „X faktoriaus“ istorijoje teisėjas atidavė balsą kito teisėjo mokinei – būtent taip pasielgė Saulius Prūsaitis ir balsavo ne už savo grupę „Sankaba“, o už Vytautę.

Tačiau pirmojoje „X faktoriaus“ laidoje žiūrovai matė ne tik dramatiškas ar įtampos kupinas akimirkas – visi atlikėjai teisėjams ir žiūrovams dovanojo geriausius savo pasirodymus. Vakaro pradžioje paaiškėjo ir paskutinis Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandos narys – juo tapo Arnas Pelakauskas. O štai kitą teisėją – Justę Arlauskaitę-Jazzu – pirmąją laidą laikinai pakeitė Lietuvos muzikos pasaulio legenda, Andrius Mamontovas.

Scenos profesionalai „Midnight Gents ir Gabrea“ sekmadienį pasirodė pirmieji. Pasitikėjimas, energija ir puikus vokalas – teisėjai po jų kūrinio žėrė vien pagyras.

„Su jumis prasidėjo geras vakarėlis. Turite charizmą – jaučiasi, kad jums buvo lengva“, – sakė S. Urbonavičius-Samas, o A. Mamontovas kolegai pritarė – juk tokį lengvumą nėra paprasta pasiekti!

Karolis Mačėnas dėl muzikos atsisakė darbo. Savo svajonės nusprendęs siekti „X faktoriaus“ dalyvis sulaukė pagyrų dėl švaraus pasirodymo – kūrinys skambėjo kaip įrašas. „Labai gerai pasirinkta daina, viskas atrodė įtikinamai“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Elvija Zvicevičiūtė į projektą pateko išrinkta žiūrovų balsavime. Publika po paauglės pasirodymo plojo atsistojusi, tačiau teisėjai turėjo ir pastabų. „Man labai trūko dainos vedimo... Tavo gražus balso tembras, tačiau reikia drąsos“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.
„Šioje dainoje pasigedau Elvijos – man norisi matyti, kas tu esi. Pasislėpei dainoje“, – kalbėjo A. Mamontovas.

Arnas Pelakauskas projekte pasirodė pelnęs tv3.lt žiūrovų simpatijas. Teisėjai buvo maloniai nustebinti ir tikino, kad į Arną labai įdomu žiūrėti. Arno pasaulis ir kitoniškumas užbūrė scenos profesionalus! „Esi geras tipažas – noriu, kad už tave balsuotų“, – sakė M. Mikutavičius.

Žiūrovų išrinkta grupė „Sankaba“ perdainavo atlikėjos Britney Spears hitą. M. Mikutavičius tikino, kad tai – labai simpatiška grupė. Pagyrų negailėjo ir S. Urbonavičius-Samas: „Tai buvo jūsų žvaigždžių valanda.“

Jausmė Elena Stonkutė – žiūrovų deleguota dalyvė. Jausmė iš prigimties yra kukli, o muziką laiko bendryste, bet ne konkurencija. Teisėjai negailėjo pagyrų ir sakė, kad turėti tokią dalyvę projekte yra dovana. „Daina tau labai tiko... Tavo natos tokios gražios. Kol kas geriausia, ką mačiau šį vakarą“, – sakė M. Mikutavičius.

Ukrainietis Demianas Shyianas scenoje uždainavo lietuviškai. Dalyvis atliko legendinės grupės „Foje“ dainą „Vaikystės stogas“. Po pasirodymo teisėjai plojo atsistoję – A. Mamontovui šis pasirodymas buvo didelė staigmena. „Esu visiškai neobjektyvus. Man labai patiko energija ir nuoširdumas. Suprantu, kad ši daina tau patinka“, – kalbėjo A. Mamontovas.

Domantas Rolis pasirodė taip, kad nebuvo prie ko prikibti. „Viskas buvo tobulai išpildyta – atlikimas, choreografija... Galima pasidžiaugti, tačiau kartais norisi mažos paklaidos“, – sakė A. Mamontovas.

„Tokių balsų visą laiką norisi, tačiau kai turi tokį balsą, norisi kitų dalykų“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Grupė „Spurr“ sugebėjo nustebinti savo muzika bei atnešė šventę į sceną pasirinkę hitu tapusią dainą „Aerobika“. „Labai geras dainos pasirinkimas. Jūs, kaip grupė, esate gerame kelyje“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Teisėjai teigė, kad Vytautė Gaižauskaitė atrodo labai trapi, tačiau jos viduje – didelė jėga. Vytautei kojos nepakišo ir liga – paauglė dainavo užkimusi. „Sunki daina, pilna nusileidimų ir kritimų. Tu gali ją padainuoti, o daug žmonių negalėtų“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Dovydas Misiūnas-Dovi nori, kad žmonės jo klausydami jaustųsi gerai. Panašu, kad dalyviui tai pavyko.

„Man patiko, kad tu nesislapstei už gitaros, gerai tvarkaisi su mikrofonu. Buvo labai gražu žiūrėti, blizgėjai“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

„Jei nebalsuosite už Dovydą, turėsiu problemų su Juste“, – pokštavo A. Mamontovas.

Gabrielė Kalniškytė buvo pavadinta labai gera atlikėja – diva ir disko karaliene.

„Leisk sau siautėti! Turi tam charakterį ir duomenis“, – pastebėjo M. Mikutavičius.

Pirmosios laidos akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją