Tačiau kaip teigia Stano, šiandien vien gražia išvaizda populiarumo nepelnysi, mat greta talento reikia dar ir juodai dirbti, beatodairiškai atiduodant visą save užsibrėžto tikslo siekimui, rašoma pranešime spaudai.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus žadins laida „Gyvenimas versle“, kurioje kaskart uždangas į nematomą savo veiklų pasaulį praskleidžia šalyje puikiai žinomi prekiniai ženklai. Nors žodyne žodis „verslas“ apibūdinamas kaip veikla, suteikianti pirkėjams prekes ir paslaugas, tačiau iš tikrųjų už to slypi kur kas daugiau. Už kiekvienos sėkmingos verslo istorijos yra žmonės, nuolatiniai sprendimai ir iššūkiai, su kuriais tenka susidurti vystant savo mylimą veiklą.

Šio sekmadienio laidos herojų pažįsta visa Lietuva, mat prieš du dešimtmečius kaip grupės „Delfinai“ vokalistas išgarsėjęs Stanislavas Stavickis-Stano šiandien yra vienas žinomiausių muzikos prodiuserių bei kompozitorių Lietuvoje. Tačiau pats vyras sau laurų vainiko ant kaklo tikrai nesikabina. Jo kasdienybė – tokia pati, kaip ir žmonių, neturinčių nieko bendro su pramogų industrija, mat darbo valandas itin pakoregavo šeimyninis gyvenimas.

„Esu trijų vaikų tėvas, dviejų šunų šeimininkas ir dvidešimties žuvyčių augintojas, todėl mano kasdienybė atrodo taip, kaip reikia jiems. Ir ačiū Dievui, nes tik dėl jų į mano gyvenimą atėjo rutina, jog žinau, kad nuo 9 val. iki 17 val. aš esu studijoje“, - laidoje atviraus žinomas vyras.

Stano neslepia, jog iš šou verslo galima pragyventi ir netgi gyventi labai gerai, tačiau vis dėl to tai pavyksta retam, o visos krizės skaudžiai paliečia pramogų sektorių, todėl jauniems žmonėms kompozitorius pataria geria pagalvoti, prieš žengiant tokiu keliu.

„Būna, kad ateina graži mergina ir sako „noriu tapti žinoma, ką daryti?“. Kuomet žmogui taip reikia to žinomumo, jog dėl jo padarys viską, tai yra patologija. Tačiau jeigu žmogaus pats tikslas yra dainavimas ir tapimas dainininku, buvimas scenoje, tuomet visai kitas reikalas“, - be užuolankų laidoje kalbės Stano.

Per savo karjerą Stano yra sukūręs apie 400 dainų bei muzikinių kūrinių, todėl jis puikiai žino, ko reikia šių dienų klausytojui. Visgi, greitai sužibančios žvaigždutės pramogų pasaulio industrijoje neretai taip pat greitai ir užgęsta, o ištikimais gerbėjais pilnomis arenomis džiaugiasi tik vienetai.

„Kai Vaidas Baumila per M.A.M.A apdovanojimus laimėjo daugybę nominacijų, aš buvau apšalęs nuo komentarų, kad neva pasidarė žandikaulio operaciją ir išpopuliarėjo. Man pikta, mat šį žmogų pažįstų labai seniai ir jis arenas renkančia žvaigžde tapo tik dėl savo talento bei begalinio darbo. Nei žandikaulio operacijos, nei padidintos krūtinės, nei priauginti plaukai, blakstienos ar dar kas nors nepadės. Sėkmė yra talentas, o tada begalinis darbas“, - drąsiai tikins prodiuseris.

Laidoje Stano be užuolankų prabils ir apie sumas. Pasirodo, Lietuvos muzikantai yra skirstomi į tris kategorijas, pagal kurias atitinkamai kainuoja ir jų koncertai, o štai dainos užsakymas garso įrašų studijoje šiai dienai turi gan stabilią kainą.

„Atlikėjai yra skirtomi į A, B ir C grupes. Tų, kurie yra A segmente koncertas kainuoja 8000-15000 EUR, B segmente – 3000-5000 EUR, o C grupėje apie 1000 Eur. Užsakyti dainą garso įrašų studijoje kainuoja nuo 1000-2500 EUR. Štai tokios kainos maždaug yra šiai dienai Lietuvoje“, - tikslius muzikos industrijos įkainius pateiks Stano.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės