Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė ir be kovos projektą paliko Austėja Lukaitė. Išlikimo kovoje dainas atliko grupė RSA ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Teisėjai nusprendė, kad projekte turi likti Gian Luca.

„Geriausia dvikova per visą projekto istoriją“, – sakė šou teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Kaip rašoma pranešime spaudai, ateinantį sekmadienį superfinale dėl nugalėtojo vardo varžysis vizažistė Milita Daikerytė, aktorius Ainis Storpirštis, vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas, oreivis Giedrius Leškevičius, grupė „Twosome“ ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Pagrindinis šou prizas – savaitės laiko atostogos prabangiame viešbutyje Trakų rajone.

Pirmoji scenoje pasirodė aktorė Austėja Lukaitė. Nuoširdžioji projekto dalyvė praėjusią savaitę sulaukė teisėjų kritikos. Šį kartą operos solistė išgirdo kur kas daugiau pagyrų. „Tau tiko kūrinys, dainavai tai, kas tau pačiai patinka“, – gyrė S. Prūsaitis.

Oreivis ir laidų vedėjas Giedrius Leškevičius yra pavyzdys, kaip reikia dirbti scenoje. Jis gerai dainuoja, šoka ir puikiai atlieka šių dienų hitus. „Energetiškai šią dainą išnešei, bet ritmu ne. Žinau, kad žiūri pasirodymus ir iš jų mokaisi. Jei būčiau tavo mentore, pasinaudočiau kėde“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Jums šiandien už Giedrių nereikės balsuoti, jis – superfinale“, – sakė Marijus Mikutavičius ir skyrė auksinę kėdę.

Grupė RSA scenoje pasirodė su „X faktoriaus“ nugalėtoja Milda. „Puikiai parinkta daina, viskas nuostabu. Jei būsite superfinale – jums trūksta vokalinės išraiškos. Pabandykite dainuoti unisonu“, – patarimu pasidalino Saulius Prūsaitis. „Vieni kitų paklausome ir gaunasi jėga. Jūs privalote būti superfinale“, – sakė S. Urbonvičius-Samas.

Teatro aktorius Ainis Storpirštis kiekvieną sekmadienį scenoje surengia monospektaklį. Dalyvis atvirai sako, kad nėra toks populiarus kaip kiti šou dalyviai, todėl ypatingai džiaugiasi žiūrovų palaikymu. „Esi labai talentingas, tau šiek tiek trūksta vokalinio pasiruošimo. Tapau tavo gerbėja kvadratu“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Pakankamai jautru ir užbūrė. Vienas geriausių tavo pasirodymų“, – pagyras žėrė M. Mikutavičius.

„TikTok“ žvaigždė, video tinklarštininkė Dejmukas atliko dainą, kuri jai labai tiko, tačiau teisėjams užkliuvo netobulas atlikimas. „Tave vis dar ėda judulys, jis labai jautėsi. O ypač antroje dalyje“, – sakė S. Urbonvičius-Samas. „Tikiu, kad turi gerbėjų armiją ir jie tave palaikys“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu ir pridūrė besitikinti, kad mergina daugiau dėmesio skirs vokalo lavinimui.

Grupė TWOSOME sulaukė teisėjų pagyrų dėl linksmumo ir nuotaikingo pasirodymo. Sidabru tviskantis pasirodymas eilinį kartą pralinksmino teisėjus. J. Arlauskaitė-Jazzu sakė, kad trijulė turi būti superfinale.

Italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco scenoje ir vėl uždainavo lietuviškai. Beje, jis ne tik dainavo, bet ir šoko. „Žinai mano simpatijas tau. Tikiuosi, kad būsi superfinale“, – sakė Jazzu. „Tas tavo akcentas duoda dar daugiau žavesio. Tu mus džiugini“, – sakė S. Urbonvičius-Samas.

Paskutinė scenoje pasirodė vizažistė Milita Daikerytė. Mergina yra vadinama projekto lydere, o jos pasirodymai sulaukia tik pagyrų. Milita projekte parodė, kad gali ne tik puikiai dainuoti, bet ir šokti. „Nemėgstu šios dainos, ji yra per prasta tau. Tu turi būti superfinale“, – teigė M. Mikutavičius. „Man bėgiojo šiurpai. Viskas buvo taip gerai atlikta...“, – gyrė S. Urbonvičius-Samas. „Dainuoti šią dainą nėra paprasta. Tai buno nuostabu, aš tavimi labai pasitikiu. Su tavimi aš galiu kalbėti apie profesionalų lygą. Nepamesk kelio, tikiu, kad radai savo klausytoją. Mano misija yra apsaugoti Militą nuo nesąmonių. Ji turi kėdę ir bus superfinale“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Laidos akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)